به‌روزرسانی ۱٫۱۱ بازی DayZ عرضه شد

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

تیم سازنده‌ی بازی DayZ که در روزهای اخیر از انتشار یک به‌روزرسانی برای این اثر خبر داده بود، امروز آن را به دست طرفداران رساند. هدف اصلی تیم سازنده باری عرضه‌ی این به‌روزرسانی، رفع بسیاری از باگ‌ها بوده است.

DayZ از سری عناوین زامبی محور و بقا به صورت چندنفره است که ابتدا در سال ۲۰۱۸ در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و استقبال نسبتا خوب آن‌ها را هم به دنبال داشت. در این بازی باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و به همراه دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان، برای رسیدن به هدف مشترک یعنی نابود کردن زامبی‌ها تلاش کنید. متاسفانه این بازی هنوز هم مشکلاتی در خود دارد که به گفته‌ی سازندگان، به هیچ وجه جای نگرانی در این باره نیست؛ چرا که این ایرادات رفته رفته در حال برطرف شدن هستند. پس در صورتی که از دوستداران این سبک‌ها هستید، DayZ ارزش تجربه کردن را خواهد داشت. بد نیست بدانید که شرکت بوهمین اینترکتیو (Bohemian Interactive) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

با توجه به مشکلات بازی DayZ، به‌روزرسانی جدید نیز بر روی رفع آن‌ها و همچنین بهبود کیفیت تمرکز دارد. در گذشته رفتار برخی از زامبی‌ها بسیار عجیب بود و حال با اعمال این به‌روزرسانی می‌توانید آن را برطرف کنید. همچنین استفاده از اتومبیل‌ها بسیار بهتر و واقع‌گرایانه‌تر از قبل شده است که این قضیه می‌تواند رضایت طرفداران را به همراه داشته باشد. استودیوی سازنده برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان با این به‌روزرسانی، یک تریلر را در دسترس قرار داده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دانلود کنید. ضمنا بازی DayZ هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید