شایعه: شخصیت جدید بازی Super Smash Bros. Ultimate امروز معرفی می‌شود

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

طبق شایعاتی که امروز منتشر شد، مطلع شدیم که ممکن است تازه‌ترین شخصیت بازی Super Smash Bros. Ultimate تا ساعاتی دیگر معرفی شود.

Super Smash Bros. Ultimate از سری عناوین هیجان‌انگیز در سبک مسابقه‌ای است که در سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت انحصاری بر روی نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و پس از مدت کوتاهی به یکی از برترین‌ عناوین این کنسول تبدیل شد. در این بازی باید هدایت شخصیت‌های مختلف از سایر عناوین را به دست گرفته و در قابل حالت‌های گوناگون، با دیگر کاراکترها مبارزه داشته باشید. یکی از دلایل محبوبیت بالای این عنوان را باید وجود شخصیت‌های متنوع در نظر گرفت. استقبال از این اثر به حدی بالا رفت که عده‌ای از بازی‌بازان برای تجربه‌ی آن به سراغ خرید کنسول گفته شده رفتند. پس در صورتی که از دارندگان آن هستید، Super Smash Bros. Ultimate را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

همان‌طور که اطلاع دارید، رویداد نینتندو دایرکت دیگری قرار است امروز برگزار شود. ممکن است در جریان این رویداد، بازی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلفی معرفی شوند و به همین علت، افراد زیادی برای شروع آن مشتاق هستند. حال شایعه شده است که نینتندو قصد دارد تا کاراکتر جدیدی را برای بازی Super Smash Bros. Ultimate معرفی کند. اعضای این شرکت در حساب رسمی توییتر خود پیام جدیدی را منتشر کردند که در ادامه آن را با هم می‌خوانیم:

رویداد امروز نینتندو دایرکت را هرگز از دست ندهید. چند بازی جدید در جریان این مراسم معرفی خواهد شد و علاوه‌بر آن، ما به بازی Super Smash Bros. Ultimate نیز پرداخته‌ایم. پس منتظر خبرهای خوبی از سوی ما باشید.

طرفداران انتظاراتی از شرکت نینتندو دارند. به عنوان مثال، اضافه شدن شخصیت Crash Bandicoot یکی از خواسته‌های آن‌ها است که باید دید آیا این اتفاق در نهایت صورت خواهد گرفت یا خیر. در صورت انتشار اخبار بیشتر در جریان مراسم نینتندو دایرکت، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید