به‌روزرسانی ۳ بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

29 بهمن 1399 - 10:05

استودیوی سازنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جدیدترین به‌روزرسانی این اثر را در دسترس قرار داد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر جالبی از این به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفته است.

همان‌طور که اطلاع دارید، شبیه‌سازی یکی از سبک‌های جذاب دنیای بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود. این ژانر از دسته‌های مختلفی هم تشکیل شده است که شبیه‌سازی پرواز را باید یکی از برترین‌ها به حساب آورد. تا به حال عناوین مختلفی از این دسته منتشر شده‌اند که رضایت افراد را به دنبال داشته‌اند. Microsoft Flight Simulator نیز یکی از همین عناوین است که جدیدترین نسخه‌ی آن اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرده است. حال دارندگان کنسول ایکس‌باکس سری ایکس نیز می‌توانند از این عنوان لذت ببرند. گفتنی است که شرکت اسوبو (Asobo) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را به عهده داشته است.

از سال گذشته تا به حال چند به‌روزرسانی برای بازی Microsoft Flight Simulator در دسترس قرار گرفته است که هواداران به هیچ وجه نباید آن‌ها را از دست بدهند. حال به‌روزرسانی ۳ این اثر منتشر شده است که بیشتر بر روی نقشه‌ی مربوط به بریتانیا تمرکز دارد. ظاهرا علاوه‌بر وسیع شدن این نقشه، چند فرودگاه و جزئیات دیگر نیز به آن اضافه شده است. برخی باگ‌های گزارش شده و مشکلات مربوط به گیم‌پلی و هواپیماهای این عنوان نیز تا حد زیادی برطرف شده است تا هواداران با دردسر کمتری قادر به تجربه‌ی آن باشند. برنامه‌های سازندگان به همین جا ختم نخواهد شد و آن‌ها ایده‌های بسیار بیشتری را در سر دارند تا با پیاده‌سازی هر کدام بتوانند عده‌ی بیشتری را به این اثر جذب نمایند.

به محض دریافت اخبار بیشتر در خصوص بازی Microsoft Flight Simulator، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. امروز ویدئویی هم از به‌روزرسانی ذکر شده عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

P.morganmeysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید