رویداد Nintendo Direct بعدی فردا برگزار خواهد شد

28 بهمن 1399 - 23:17

بیش از یک سال از برگزاری آخرین رویداد Nintendo Direct می‌گذرد و طرفداران کنسول نینتندو سوییچ و محصولات شرکت نینتندو در تمام سال ۲۰۲۰ منتظر برگزاری این رویداد بودند اما شرکت نینتندو تنها به برگزاری مینی‌رویداد‌های Nintendo Direct می‌پرداخت.

حال به تازگی شرکت نینتندو بر روی حساب کاربری رسمی توییتر خود مخاطبان را غافل‌گیر کرد و اعلام نمود که رویداد بعدی Nintendo Direct فردا برگزار خواهد شد. همان‌طور که گفته شد، این اولین رویداد Nintendo Direct اصلی در بازه‌ی زمانی بیش از یک سال گذشته به شمار می‌آید و طرفداران بدون شک برای دیدن آن هیجان‌زده خواهند بود.

طبق اعلام شرکت نینتندو، پخش زنده‌ی رویداد Nintendo Direct برای فردا در ساعت ۲ بعد از ظهر پخش می‌شود و مدت آن تقریباً ۵۰ دقیقه خواهد بود. شرکت نینتندو به هواداران اعلام کرد که می‌توانند اطلاعاتی از بازی Super Smash Bros. Ultimate که احتمالا منظور همان شخصیت جدید الحاقی این عنوان است را کسب نمایند. همچنین در مورد سایر بازی‌هایی که قرار است در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شوند نیز اطلاعاتی در این رویداد منتشر می‌گردد.

با توجه به این که رویداد Nintendo Direct قرار است تمرکز زیادی بر عناوین آینده داشته باشد، احتمالا در آن از دو بازی Bravely Default 2 و Monster Hunter Rise نمایش‌های جدیدی ارائه گردد. همچنین طرفداران امیدوار هستند بسیاری از عناوینی که تاکنون اطلاعات رسمی و شایعاتی از آن منتشر شده نیز در این رویداد حضور داشته باشند. بدون شک سه عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 ،No More Heroes 3 و Hollow Knight: Silksong که تاکنون در مورد آن‌ها شایعات زیادی نیز عرضه شده، در کانون توجه و اشتیاق طرفداران قرار دارند. همچنین اخیرا در مورد بازی انحصاری Resident Evil Outrage برای کنسول نینتندو سوییچ نیز اطلاعاتی لو رفته بود و باید انتظار ارائه‌ی جزئیاتی در مورد این اثر توسط شرکت نینتندو نیز باشیم.

 

meysambErfan nakhaee
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید