شایعه: Call of Duty بعدی در دهه‌ ۱۹۵۰ و جنگ کره جریان دارد

28 بهمن 1399 - 11:09

شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Call of Duty احتمالاً در دهه‌ی ۱۹۵۰ و جنگ کره جریان خواهد داشت.

در طول هفته‌های اخیر، شایعات و گزارش‌های  مختلفی در مورد نسخه‌‌ی جدید Call of Duty منتشر شده است. گفته می‌شود این بازی تحت نظر استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) توسعه می‌یابد. برخی از منابع اشاره کردند که این بازی در دوران مدرن جریان دارد. با این حال به‌تازگی شایعات جدید و متفاوتی در خصوص این بازی منتشر شده‌اند. به‌ گفته‌ی منبع ModernWarzone، نسخه‌ی بعدی Call of Duty در دهه‌ی ۱۹۵۰ و در دوران جنگ کره جریان خواهد داشت و شامل نبردهای چریکی خواهد بود. این منبع پیش از این اطلاعات نسبتاً درستی را از بازی‌های قبلی مجموعه‌ی Call of Duty منتشر کرده بود.

با توجه به عدم تایید رسمی اکتیویژن (Activision)، این اطلاعات جدید منتشر شده فعلاً به عنوان شایعه قلمداد می‌شوند. البته منبع ModernWarzone پیش از این اطلاعات نسبتاً درستی را از بازی‌های قبلی مجموعه‌ی Call of Duty منتشر کرده بود. طبق برخی از گزارش‌ها، گفته می‌شود در کنار اسلج‌همر ۶ استودیوی دیگر پشتیبان بر روی این بازی جدید کار می‌کنند.

Fanresidentevilآرین#ONLY_PS5matrix4221489امیرعلی مسی 10MahyarMsmDk-_-Manمجید نوریT800
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید