بازی Star Citizen هم‌اکنون به صورت رایگان قابل دریافت است

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

تیم سازنده‌ی بازی Star Citizen امروز در خبر خوبی اعلام کرد که این عنوان هم‌اکنون به صورت رایگان و موقت در دسترس قرار است. این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال موفق به تجربه‌ی این اثر نشده‌اند.

Star Citizen از سری عناوین جذابی است که در آن باید هدایت سفینه‌های مختلف را به دست گرفته و مبارزات دشواری با دشمنان خود داشته باشید. نسخه‌ی آلفای این بازی در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و بسیاری از افراد هم‌اکنون در انتظار نسخه‌ی اصلی هستند. متاسفانه شیوع ویروس کرونا باعث شد که تیم سازنده نتواند تمرکز کافی را بر روی توسعه‌ی این اثر و پشتیبانی از آن داشته باشد. با این حال، فعلا چند ماموریت و حالت در بازی به چشم می‌خورد که علاقه‌مندان می‌تواننداز آن لذت ببرند. بنابراین در صورتی که از دوستداران این آثار هستید، Star Citizen را از دست ندهید. گفتنی است که شرکت کلاود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

سازندگان سعی دارند تا برنامه‌های متفاوتی را برای آینده‌ی بازی Star Citizen پیاده نمایند. در همین راستا، گفته شده که این اثر از امروز تا تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۹ (۲۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) به صورت رایگان قابل دریافت است. حال باید منتظر بود و دید که این تیم برای ادامه‌ی روند خود چه برنامه‌هایی خواهد داشت. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر به خصوص در زمینه‌ی نسخه‌ی اصلی، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

6
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید