حجم نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Yakuza: Like a Dragon مشخص شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۴
Yakuza

شرکت سگا (SEGA) اخیراً حجم نهایی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Yakuza: Like a Dragon را مشخص کرد که بر این اساس، حجم این بازی فارغ از به‌روزرسان ۴ گیگابایتی روز عرضه بر روی این کنسول نسل نهمی معادل ۴۳ گیگابایت خواهد بود.

همان‌طور که مطلع هستید، عنوان Yakuza: Like a Dragon هم‌اکنون بیش از یک ماه است که در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد و کمتر از یک ماه دیگر نیز نسخه‌ی نسل نهمی آن در دسترس بازی‌بازان علاقه‌مند به این مجموعه در کنسول پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت. همچنین، اگر شما یکی از علاقه‌مندان و پیش خرید کنندگان این بازی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ هستید، لازم است بدانید که این بازی حجمی معادل ۴۳ گیگابایت از حافظه‌ی کنسول شما را به خود اختصاص می‌دهد.

لازم به ذکر است که این خبر برای اولین بار توسط حساب کاربری PlayStation Game Size در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شد که معمولاً از آن به عنوان یکی از موثق‌ترین مراجع در این زمینه یاد می‌شود. به هر ترتیب، بدون احتساب به‌روزرسان ۳٫۹ گیگابایتی روز نخست، فضای مورد نیاز این بازی به صورت دقیق معادل ۴۳٫۲۸ گیگابایت بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود.

بازی Yakuza Like a Dragon، هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد و نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ آن نیز در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ (۲ مارس ۲۰۲۱) منتشر خواهد شد.

8
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید