آگهی استخدام ساکرپانچ از نویسندگان بازی‌های جهان آزاد دعوت به عمل آورده است

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
بازی Ghost of Tsushima

استودیوی خالق بازی Ghost of Tsushima یعنی ساکرپانچ (Sucker Puch)، در آخرین آگهی استخدام خود از طراحان و نویسندگان بازی‌های جهان آزاد جهت همکاری در توسعه‌ی بازی بعدی خود دعوت به عمل آورده است.

اخبار پیرامون استودیوی ساکرپانچ حاکی از آن هستند که این استودیو همچنان در حال جذب نیرو و گسترش تیم توسعه‌ی ساخت نسخه‌ی بعدی بازی Ghost of Tsushima است و  قصد دارد تا در این نسخه تغییر و تحول فراوانی را نسبت به نسخه‌ی ابتدای این بازی اعمال کند. در حقیقت، چندی پیش بود که اولین آگهی استخدامی این استودیو در رابطه با ساخت دنباله‌ی بازی Ghost of Tsushima منتشر شد تا شایعات پیرامون آن تا حدود بسیار زیادی مورد تایید قرار بگیرند. از طرفی دیگر، این آگهی استخدام به ساخت یک بازی در ژاپن فئودالی اشاره دارد که در واقع نشان از ادامه داشتن این بازی در مکان یکسان با نسخه‌ی اول است. همچنین، چندی پیش نیز استودیوی ساکرپانچ آگهی استخدامی منتشر نمود که از طراحان سیستم مبارزات بازی‌های ویدیویی دعوت به عمل می‌آورد و هم‌اکنون نیز نوبت به طراحان و نویسندگان بازی‌های جهان آزاد رسیده تا شانس خود را برای حضور در پروژه‌ی آینده‌ی این استودیو امتحان کنند.

اما پیش از این، برخی از منتقدان و بازی‌بازان متصور شده بودند که آگهی استخدام این استودیو می‌تواند صرفاً جهت ساخت به‌روزرسان نسل نهمی بازی Ghost of Tsushima باشد، اما ساکرپانچ با ذکر کلمه‌ی “پروژه‌ی آینده” در آگهی استخدامی جدید خود به این شایعات نیز پایان داد. در حقیقت، این آگهی به صورت مستقیم از کسانی که در طراحی و نویسندگی بازی‌های جهان آزاد تبهر دارند دعوت به عمل می‌آورد تا در ساخت بازی آینده‌ی این استودیو شرکت داشته باشند.

به هر ترتیب، تاکنون مشخص نشده است که آیا این پروژه بعدی استودیوی ساکرپانچ، دنباله‌ای برای بازی Ghost of Tsushima خواهد بود و یا صرفاً این بازی جدید جهانی مشابه با آن را دارد و برای تایید این موضوع باید تا انتشار اعلامیه‌های رسمی سونی و ساکرپانچ صبر کنیم.

20
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید