سازنده‌ی PUBG از طرفداران برای افزودن ویژگی‌های جدید نظر سنجی کرد

27 بهمن 1399 - 14:36

به تازگی سازندگان عنوان بتل‌رویال و محبوب PlayerUnknown’s Battlegrounds یا به اختصار PUBG، با ارسال یک پرسش‌نامه به بازی‌بازان از آن‌ها درخواست کردند که در مورد ویژگی‌های جدیدی که دوست دارند در آینده به این عنوان افزوده شود، به اظهار نظر بپردازند.

عنوان PUBG را می‌توان یکی از نمادهای سبک بتل‌رویال به شمار آورد که توانست با پیشرفت‌هایی که به این سبک وارد می‌کند، محبوبیت آن را به صورت چشم‌گیری افزایش دهد. حال توسعه‌دهندگان این عنوان معتقد هستند که هر بازی گروهی و آنلاین کلاسیک باید پس از مدتی تغییراتی مطابق با درخواست بازی‌بازان را در بخش‌های مختلف اعمال نماید و اگر این تغییرات حتی با الهام از عناوینی باشد که بعدا منتشر شده‌اند، هیچ ایرادی نخواهد داشت. به تازگی یکی از بازی‌بازان عنوان PUBG بر روی حساب کاربری توییتر خود اظهار داشت که سازندگان این عنوان قصد اعمال تغییرات گسترده‌ای در مکانیسم‌های گیم‌پلی را مطابق با نظر و درخواست هواداران خود دارند و برای این کار، یک نظرسنجی گسترده را آغاز نموده‌اند.

از جمله ویژگی‌هایی که سازندگان PUBG از طرفداران خود خواسته است تا آن را در نظر بگیرند، دو مورد Construct Cover و Revive به شمار می‌آید که هر دو از مکانیسم‌های شاخص بازی Fortnite هستند. با توجه به این که عنوان Fortnite هم‌اکنون تسلط غیر قابل انکاری بر بازار عناوین بتل‌رویال دارد، سازندگان PUBG قصد دارند در صورت تمایل طرفداران، از ویژگی‌های برتر آن الهام بگیرند. همچنین یکی دیگر از عناوین بتل‌رویال موفق که پس از بازی PUBG منتشر شد، عنوان Apex Legends به شمار می‌آید که مکانیسم‌های Revive منحصر به فرد خود را دارد و به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان PUBG قصد الهام گرفتن از مکانیسم‌های مختلف آن را نیز خواهند داشت.

با توجه به این که جدیدترین به‌روزرسان بازی PUBG تنها چند روز قبل منتشر شد، هنوز مشخص نیست که نتایج این نظرسنجی و ویژگی‌های منتخب بازی‌بازان کی پیاده‌سازی شوند. در حال حاضر، بازی‌بازان قادر خواهند بود از رویداد جدید Lunar New Year در بازی PUBG لذت ببرند.

عنوان بتل‌رویال و محبوب PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان PUBG هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

Y.R
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید