گیفت کارت
گیفت کارت

راکستار گیمز اطلاعات جدیدی در مورد نسخه‌ی نسل نهمی GTA V را منتشر کرد

۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸

در ماه ژوئن سال گذشته بود که شرکت بزرگ راکستار گیمز (Rockstar Games) در جریان رویداد رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ شرکت سونی به صورت رسمی به معرفی نسخه‌ی نسل نهمی بازی Grand Theft Auto V پرداخت.

شرکت راکستار گیمز در ویدئوی معرفی این اثر به بازی‌بازان اعلام کرد که نسخه‌ی نسل نهمی Grand Theft Auto V قرار است در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس منتشر گردد. در نهایت راکستار گیمز برای توصیف پیشرفت‌های این بازی از عبارت “گسترده‌تر و بهبود یافته” استفاده کرد. بدون شک عبارت بهبود یافته به پیشرفت‌های بصری و گرافیکی این عنوان و به‌روزرسانی محتویات نمایشی اشاره دارد اما در مورد توسعه‌ و گسترش بیشتر بازی Grand Theft Auto V در نسل نهم هنوز اطلاعات رسمی از جانب شرکت راکستار منتشر نشده و طرفداران بسیار علاقه‌مند هستند تا از ماهیت این محتوای جدید باخبر شوند. حال به تازگی دو شرکت راکستار گیمز و تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) اطلاعات مختصری در مورد نسخه‌ی نسل نهمی بازی و زمان نمایش آن را با مخاطبان به اشتراک گذاشتند.

اخیرا شرکت تیک-تو اینتراکتیو در جریان یک جلسه با سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران به مخاطبان اعلام کرد که توسعه‌ی نسخه‌ی نسل نهمی بازی Grand Theft Auto V به خوبی پیش می‌رود و در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ میلادی به دست علاقه‌مندان خواهد رسید. با این که دقیقا مشخص نیست این بازی کی منتشر خواهد شد اما به نظر می‌رسد در فصل تعطیلات و بین ماه‌های اکتبر و دسامبر عرضه گردد؛ چرا که ممکن است شرکت راکستار گیمز در تاریخ ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی) که مصادف با هشتمین سالگرد عرضه‌ی بازی Grand Theft Auto V خواهد بود، نسخه‌ی نسل نهمی آن را منتشر سازد. علاوه بر این موارد، شرکت راکستار گیمز تأیید کرد که جزئیات جدید در مورد نسخه‌های نسل نهمی بازی Grand Theft Auto V در طی هفته‌های آینده با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

با توجه به شایعاتی که در گذشته منتشر شده‌اند، در حال توسعه بودن نسخه‌ی نسل نهمی بازی Grand Theft Auto V و فروش فوق‌العاده‌ی آن با وجود گذشت چندین سال از زمان عرضه، به نظر می‌رسد شرکت راکستار گیمز در آینده‌ای نزدیک تمایلی به رونمایی از بازی Grand Theft Auto VI نداشته باشد. در حال حاضر عنوان Grand Theft Auto V در حال ورود به نسل نهم است و با توجه به کیفیت بالای عناوین شرکت راکستار گیمز، به نظر می‌رسد به مانند دو نسل گذشته حضور بسیار قدرتمندی را برای این عنوان و بخش GTA Online شاهد باشیم.

27
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید