آگهی استخدامی جدید راکستار گیمز احتمالاً به رونمایی از Grand Theft Auto VI اشاره می کند

26 بهمن 1399 - 00:03

بدون شک طرفداران شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) مدت زمان زیادی است که منتظر رونمایی از بازی Grand Theft Auto VI این سری محبوب بوده‌اند. با این حال، اگرچه در حال کار بر روی این عنوان است، اما هنوز به صورت رسمی این موضوع را تایید نکرده است. از طرف دیگر، فروش بازی Grand Theft Auto V همجنان بالا بوده و امسال قرار است نسخه‌ی نسل بعدی این بازی نیز برای کنسول‌های جدید منتشر شود. حال اخیراً این شرکت آگهی استخدامی جدیدی را منتشر کرده است که احتمالاً به یک رونمایی جدید اشاره می‌کند.

راکستار در آگهی جدید خود اشاره کرده که به دنبال استخدام یک «هنرمند ضبط کننده‌ی گیم‌پلی سینماتیک» است. طبق توضیحات ارائه شده، این شخص که وظیفه‌ی اصلی او در واقع ضبط ویدئو‌های گیم‌پلی برای استفاده در تبلیغات تلویزیونی و آنلاین است، در پروژ‌ه‌های مختلف راکستار فعالیت خواهد کرد. در آگهی نوشته شده که روند کار به این شکل است که شخص انتخاب شده باید با استفاده از ابزار ضبط داخلی راکستار، صحنه‌های گیم‌پلی سینماتیکی را در یک محیط سه‌بعدی مجازی ضبط کند.

Grand Theft Auto VI

همان طور که می‌دانید، اطلاعات اخیر فاش شده از بازی Grand Theft Auto VI به احتمال زیاد جعلی هستند و تنها پروژه‌ی رسمی فعلی راکستار نسخه‌ی نسل بعدی GTA 5 محسوب می‌شود که هنوز جزئیات آن رونمایی نشده است. پس اگرچه راکستار با معرفی نسخه‌ی بعدی GTA آرزوی طرفداران را برآورده خواهد کرد، اما انتشار تریلر نسخه‌ی نسل بعدی GTA 5 بسیار منطقی‌تر به نظر می‌رسد. با این حال، هر چیزی ممکن است و راکستار می‌تواند همه را غافلگیر کند.

البته برای یادآوری باید اضافه کنیم که طبق برخی شایعات منتشر شده، راکستار در حال کار بر روی نسخه‌ی ریمستر برخی از عناوین قدیمی مجموعه‌ی GTA است. با این حال، مدیر شرکت تیک‌-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، شرکت مادر راکستار، در طی جلسه‌ی مالی اخیر این شرکت اعلام کرد که آن‌ها در حال حاضر اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن در این مورد ندارند و اگر قرار باشد که نسخه‌ی ریمستر این بازی‌ها عرضه شوند، راکستار گیمز این خبر را منتشر خواهد کرد.

-amirhosein-آرینEnd of activityY.RAli Hassan nejadP.morganمحسن رضوی فرM.MTmeysambMahyarMsmDaenerys TargaryenXbox one s pro gamer@alistarX.gamer
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید