ممکن است به زودی اطلاعات جدیدی از Hogwarts Legacy و Gotham Knights منتشر شود

25 بهمن 1399 - 22:46

عناوین Hogwarts Legacy و Gotham Knights بدون شک جزو عناوین مورد انتظار شرکت برادران وارنر (Warner Bros) محسوب می‌شوند. اگرچه Gotham Knights همچنان برای عرضه در سال جاری در نظر گرفته شده است، اما طرفداران دنیای جادوگری باید تا سال ۲۰۲۲ برای تجربه‌ی بازی Hogwarts Legacy صبر کنند. با این حال، اخیراً شرکت برادران وارنر در یک آگهی استخدامی اعلام کرده که به دنبال جذب یک مدیر بازاریابی برند است. این نشان می‌دهد که احتمالا به زودی شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از عناوین این ناشر خواهیم بود.

اخیراً کاربری با نام James Sigfield در توییتر اعلام کرده است که شرکت برادران وارنر قصد دارد تا یک مدیر بازاریابی برند را استخدام کند. جالب است بدانید که در بخش وظایف این شخص به آماده کردن استراتژی و برنامه‌های بازاریابی برای بازی‌های Hogwarts Legacy و Gotham Knights در آمریکای شمالی اشاره شده است.

Gotham Knights

همان طور که گفته شد، تاریخ انتشار این دو عنوان هنوز مشخص نشده است و ما تنها از سال عرضه‌ی آن‌ها خبر داریم. حال با توجه به انتشار آگهی مربوط به استخدام یک مدیر بازاریابی برند، تقریباً می‌توان با اطمینان گفت که شرکت برادران وارنر قصد دارد به زودی از اطلاعات جدید و تاریخ انتشار بازی‌های Hogwarts Legacy و Gotham Knights رونمایی کند. همچنین اگرچه بازی Hogwarts Legacy تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورده است، اما اگر شرکت برادران وارنر واقعاً در حال آماده کردن استراتژی برای بازاریابی این عنوان باشد، انتظار می‌رود که این بازی مورد انتظار در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر شود.

حال سوال اصلی این است که چه زمانی شاهد نمایش این بازی‌ها خواهیم بود؟ احتمال دارد که شرکت برادران وارنر در یک رویداد اختصاصی به انتشار اطلاعات جدید از این عناوین بپردازد. البته نباید فراموش کرد که برخلاف سال گذشته، امسال شاهد بازگشت رویداد E3 خواهیم بود. پس ممکن است که این ناشر برای نشان دادن بازی‌های خود از E3 استفاده کند. به هر حال، خبر خوب این است که طرفداران این عناوین به زودی شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از آن‌ها خواهند بود.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Black Knight گفت:

    شدیدا برا همه بازی های وارنر هایپم به ویژه بازی Suicide Squad: Kill the Justice League و Hogwarts Legacy البته برا Gotham Knights هم هایپم ولی نه به اندازه اون دو امیدوارم همشون بازی های فوق العاده ای بشن و با اینکه یه سری المانای کوآپ و آنلاین و سرویس محور دارن به تجربه کلی ضرر نزنن و بازی خوبی باشن البته هیچ کدومشون سرویس محور نیستن ولی بعضی المان هاش رو دارن به امید موفقیت همشون

  • MOHAMMADmp گفت:

    ترس من فقط از این هست که سازنده ها یه دفعه صبح پاشن بگن آقا ما برا نسل ۸ نمی‌دیدم.مثل مد مکس