تصویر جدیدی از بازی Starfield منتشر شد

25 بهمن 1399 - 12:50

به‌تازگی تصویر جدیدی از بازی نقش‌آفرینی Starfield در فضای مجازی پخش شده است. این تصویر یک نوع آزمایشگاه را از فضای بیرونی نمایش می‌دهد.

عنوان Starfield در کنار بازی The Elder Scrolls VI جزو مهم‌ترین و مورد انتظارترین پروژه‌های شرکت بتسدا (Bethesda) محسوب می‌شود. از زمان معرفی این دو بازی در رویداد E3 2018، هیچ‌گونه اطلاعات دقیق و رسمی از آن‌ها منتشر نشده است. با این حال در طول چند ماه گذشته، تصاویر مختلفی از بازی Starfield فاش شده‌اند که البته اغلب آن‌ها به بیلدهای اولیه اختصاص داشت. حال به‌تازگی تصویر جدیدی از این بازی منتشر شده است که یک نوع آزمایشگاه را نشان می‌دهد. این تصویر در قسمت زیر قابل مشاهده است.

تاد هاوارد (Todd Howard) مدتی پیش اعلام کرد که برای توسعه‌ی عناوین The Elder Scrolls VI و Starfield از یک موتور پیشرفته با انیمیشن‌های جدید استفاده شده است. همچنین پیش‌تر نیز پیت هاینس (Pete Hines) اشاره کرده بود که زمان زیادی تا انتشار این دو عنوان باقی مانده است. حال باید منتظر ماند و دید تا بتسدا در چه زمانی اطلاعات جدیدی از این دو عنوان مورد انتظار را به اشتراک خواهد گذاشت. برخی شایعات به انتشار بازی Starfield در اواخر ۲۰۲۱ اشاره دارند، چیزی که در ظاهر بسیار بعید به نظر می‌رسد. این احتمال وجود دارد که پس از نهایی شدن قرارداد بتسدا با مایکروسافت، وضعیت انحصاری بودن و یا نبودن این دو بازی برای ایکس‌باکس مشخص شود.

Ali Hassan nejadPlayStation Studios PS5NavikmeysambMohammadreza7MahyarMsmXbox one s pro gamer@alistarT800X.gamerNinja Theory(MANI(yas fan
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید