گزارش: نسخه‌ی نسل نهمی Final Fantasy VII Remake پیشرفت‌های زیادی دارد

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) قرار است در جریان رویداد Orchestra World Tour حضور داشته باشد و به مانند مراسم‌های قبلی، به معرفی محتویات جدیدی برای بازی Final Fantasy VII Remake بپردازد.

این موضوع بسیاری از هواداران این بازی را هیجان‌زده کرده است. پیش از این در شایعات منتشر شده گزارش شد که نه تنها بازی Final Fantasy VII Remake قرار است بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز عرضه شود بلکه نسخه‌ی نسل نهمی آن مزایای بیشتری از یک بهبود عملکرد فنی و گرافیکی ساده خواهد داشت. علاوه بر این موضوع، به نظر می‌رسد که هم‌زمان با نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵، بازی Final Fantasy VII Remake بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود.

پیش از این شایعاتی در مورد نسخه‌ی نسل نهمی بازی Final Fantasy VII Remake منتشر شده بود که نشان می‌داد احتمالا محتویات داستانی جدیدی برای این عنوان در نظر گرفته شود. حال با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری رویداد Orchestra World Tour، کاربر دیگری تحت عنوان Navtra بر روی حساب کاربری خود نه تنها به تایید ارائه‌ی محتویات جدید داستانی برای بازی Final Fantasy VII Remake پرداخت بلکه اعلام کرد که نسخه‌ی نسل نهمی آن توسعه‌ی ویژه‌ای داشته و پیشرفت‌های بصری و فنی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. وی در ادامه توضیح داد که بسیاری از عناوین محبوبی که در سال ۲۰۲۰ و بر روی کنسول‌های نسل هشتمی عرضه شدند، تنها با کمی ارتقای گرافیکی برای کنسول‌های نسل بعدی در دسترس قرار گرفتند اما به نظر می‌رسد نسخه‌ی نسل نهمی بازی Final Fantasy VII Remake بسیار چشم‌گیرتر و گسترده‌تر باشد. در نهایت کاربر Navtra اعلام کرد که همین نسخه‌ی جدید و پیشرفته نیز قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

لازم به ذکر است که کاربر Navtra بسیار مورد اعتماد هواداران مجموعه‌ی Final Fantasy قرار دارد و در گذشته نیز اطلاعات کاملا موثقی را در مورد این مجموعه با مخاطبان به اشتراک گذاشته است. با این حال باید توجه داشت که این کاربر اعلام کرد شاید همه‌ی این موارد در رویداد Orchestra World Tour اعلام نشوند و حتی شرکت اسکوئر انیکس برخی برنامه‌های خود را در این باره تغییر دهد.

عنوان Final Fantasy VII Remake هم‌اکنون به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در حال حاضر، کاربران کنسول پلی‌استیشن ۵ می‌توانند با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل، به تجربه‌ی این عنوان تحسین شده بپردازند.

9
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید