صداپیشه‌ شخصیت Aloy از بازی Horizon: Forbidden West می‌گوید

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶

صداپیشه‌ی شخصیت الوی (Aloy) می‌گوید که بازی Horizon: Forbidden West که این عنوان نسبت به نسخه‌ی اول برای بازی‌بازان بهتر و لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

بازی Horizon Forbidden West یکی از مهم‌ترین عناوین مورد انتظار بازی‌بازان به شمار می‌رود که قرار است در سال جاری میلادی منتشر شود. این بازی علاوه بر کنسول پلی‌استیشن ۵، بر روی پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد. از زمان انتشار تریلر معرفی، علاقه‌مندان به شدت منتظر اطلاعات بیشتری از این بازی شامل گیم‌پلی و داستان آن هستند.

اشلی برچ (Ashly Burch)، صداپیشه‌ی شخصیت Aloy، در مصاحبه با وب‌سایت Gamesradar در خصوص بازی Horizon: Forbidden West صحبت کرد. وی در طول این مصاحبه اشاره کرد که آن‌ها همچنان مشغول ضبط دیالوگ‌های بازی هستند و با وجود همه‌گیری COVID-19، روند توسعه‌ی آن به خوبی پیش‌ می‌رود. وی در پاسخ به این سوال که بازی‌بازان چه انتظاراتی را می‌توانند از این نسخه داشته باشند گفت که فعلاً نمی‌تواند به طور مستقیم اطلاعاتی را در اختیار قرار دهد. اما وی اشاره کرد که بازی‌بازان می‌توانند انتظار چیزهای بیشتر و بهتری را نسبت به نسخه‌ی اول داشته باشند.

برچ می‌گوید هر آنچه را که بازی‌بازان از Horizon Zero Dawn دوست داشتند، در بازی Horizon: Forbidden West نیز می‌توانند پیدا کنند. با این حال به گفته‌ی وی، همه چیز از جمله گیم‌پلی، گرافیک و دنیای بازی در نسخه‌ی دوم بهتر و زیباتر شده‌اند. در این نسخه Aloy به مکان‌های جدیدی سفر خواهد کرد و با قبایل جدید و داستان‌های تازه روبه‌رو خواهد شد.

بازی‌بازان می‌توانند در Horizon: Forbidden West شاهد مکانیزم جدیدی در حیات وحش باشند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به پرواز با Sunwingها، Tremortusk فیل مانند و موارد دیگر اشاره کرد. همچنین خانم برچ اعلام کرد که از روند توسعه‌ی بازی و داستان آن بسیار هیجان‌زده است. این بازی همچنان مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند و انتظار می‌رود در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری در خصوص آن منتشر شود.

بازی Horizon: Forbidden West در سال جاری میلادی برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

17
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید