به زودی به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Baldur’s Gate 3 منتشر خواهد شد

25 بهمن 1399 - 09:30

تیم سازنده‌ی بازی Baldur’s Gate 3 امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که به‌روزرسانی تازه‌ی این عنوان در آینده‌ای نزدیک به دست هواداران خواهد رسید.

Baldur’s Gate 3 از سری عناوین جذاب در سبک نقش‌آفرینی است که اوایل امسال در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را به دنبال داشته است. مسلما این برای سازندگان پایان کار نیست و آن‌ها برای ادامه‌ی این اثر برنامه‌های بیشتری در نظر دارند تا بتوانند رضایت افراد زیادی را جلب نمایند. بنابراین در صورتی که شما هم از علاقه‌مندان به این بازی‌ها هستید، Baldur’s Gate 3 را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت لاریان (Larian) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

همان‌طور که اطلاع دارید، فعلا نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این بازی به دست هواداران رسیده است و نسخه‌ی اصلی آن در تاریخ نامشخصی منتشر خواهد شد. متاسفانه تا این جا مشکلات و باگ‌های عجیبی در این عنوان مشاهده شده است که جای نگرانی هم ندارد؛ چرا که تیم سازنده رفته رفته در حال رفع آن‌ها است. در همین زمینه، لاریان در نظر دارد تا به‌روزرسانی دیگری را هم عرضه کند که آن هم بیشتر به رفع ایرادات باقی‌مانده مربوط می‌شود. البته جزئیات زیادی از این به‌روزرسانی مشخص نیست، اما این اتفاق قرار است در هفته‌ی آینده رخ دهد. به نقل از اعضای لاریان، آگاه شدیم که آن‌ها تلاش فراوانی برای این به‌روزرسانی خواهند داشت  و می‌خواهند که آن را به بهترین شکل ممکن در اختیار طرفداران قرار دهند. حال باید منتظر بود و دید که چه اتفاقاتی برای این اثر رخ خواهد داد.

شایعه شده است که به‌روزرسانی پیش رو برای Baldur’s Gate 3، تمام فایل‌های ذخیره‌ی این بازی را از بین خواهد برد. تیم سازنده هنوز به تایید یا تکذیب این خبر نپرداخته است. همان‌طور که گفته شد، این عنوان در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید