ماریو تا ابد | نقدها و نمرات Super Mario 3D World + Bowser’s Fury منتشر شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸
Super Mario

Super Mario 3D World، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کنسول Wii U، بالاخره در قالب Super Mario 3D World + Bowser’s Fury به کنسول سوییچ رسیده است. این بازسازی توانسته همانند نسخه‌ی اصلی، نقدها و نمرات فوق‌العاده‌ای را دریافت کند.

بدون شک Super Mario 3D World یکی از محبوب‌ترین عناوین سری Super Mario است. با این حال این بازی بر روی کنسول Wii U منتشر شده که در مجموع اصلا کنسول موفقی برای نینتندو نبود. نینتندو هم بر همین اساس محبوب‌ترین بازی‌های منتشر شده بر روی این کنسول را برای سوییچ بازسازی کرده است. بالاخره هم نوبت به ۳D World رسیده است. Super Mario 3D World در سال ۲۰۱۳ منتشر و به خاطر طراحی مراحل عالی، ارزش تکرار بالا و موسیقی متن خوب ستوده شد.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury در واقع یک نسخه‌ی ارتقا یافته از این بازی است. هم‌چنین همان‌طور که نام بازی پیداست، یک بخش داستانی جدید به نام Bowser’s Fury هم به بازی اضافه شده است. Bowser’s Fury از نظر طراحی مراحل با Super Mario 3D World اصلی تفاوت داشته و در آن از فلسفه‌ی طراحی Odyssey استفاده شده است. با این اوصاف در ادامه نگاهی به نقدهای بازی می‌اندازیم.

Nintendo Insider 10/10

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury قطعا بهترین پورت Wii U به سوییچ نینتندو است. ماجراجویی معرکه‌ی ماریو بهبودهایی کوچک اما موثر داشته است. برای مثال حالا شاهد بخش آنلاین و سرعت حرکت بیشتر هستیم. با این حال این Bowser’s Fury است که به ستاره‌ی پکیج جدید تبدیل می‌شود. Bowser’s Fury به طرز معرکه‌ای بهترین ایده‌های ۳D World و Odyssey را پیوند می‌زند. Super Mario 3D World + Bowser’s Fury شروع فوق‌العاده‌ای برای سوییچ در ۲۰۲۱ است.

VG247 10/10

Super Mario 3D All-Stars محتوای زیادی داشت، اما نینتندو چندان زحمتی در پورت آن نکشیده بود. با این حال Super Mario 3D World + Bowser’s Fury یک خرید ضروری است. یکی از بهترین ماجراجویی‌های ماریو حالا بر روی کنسولی است که خریدار دارد. به علاوه محتوای اضافه‌ی معرکه‌ای هم در این پکیج وجود دارد. Super Mario 3D World + Bowser’s Fury به آسانی یکی از بهترین بازی‌های کاتالوگ سوییچ و شروع فوق‌العاده‌ای برای نینتندو در ۲۰۲۱ است.

Nintendo Life 10/10

Super Mario 3D World هم‌چنان یکی از بهترین بازی‌های خطی سری Super Mario است. کسانی که برای اولین بار این بازی را تجربه می‌کنند، اوقات بسیار خوشی را خواهند داشت. هم‌چنین Bowser’s Fury افزودنی خوبی است که ارزش این پکیج را بالاتر می‌برد. این بازی بی‌نقص نیست، اما بزرگ‌ترین مشکلات آن مربوط به محتوای جدید است. بازی اصلی به خالصی و بی‌نقصی ۷ سال پیش است. حتی بدون Bowser’s Fury، این بازی را به شما پیشنهاد می‌کردیم. بسته الحاقی جدید مانند خامه‌ی روی کیک است.

Game Informer 9.3/10

فرصتی دوباره برای بازدید از Super Mario 3D World، خود ارزش ۶۰ دلار را دارد. با این حال نینتندو یک بخش داستانی جدید را هم به بازی اضافه کرده که Super Mario 3D World + Bowser’s Fury را به پیشنهاد فوق‌العاده‌ای برای هواداران نینتندو تبدیل می‌کند.

GameSpot 9/10

در نهایت باید گفت که Super Mario 3D World + Bowser’s Fury پکیج فوق‌العاده‌ای است. Super Mario 3D World پلتفرمینگ لذت‌بخشی است که به لطف بهبودهای جدید بهتر از همیشه شده است. Bowser’s Fury به خوبی بازی اصلی نیست، اما سرگرم‌کننده بوده و جایگاه خود را می‌داند.

Guardian 8/10

۳D World یکی از بامزه‌ترین و روشن‌ترین بازی‌های Mario است. یک سرگرمی بی‌پایان و رنگارنگ که برای این ماه افسرده‌کننده بسیار مناسب است. Bowser’s Fury هم ماجراجویی کوچکی و دلچسبی است که به عنوان یک بازی مستقل خوب نیست، اما به عنوان بخشی از این پکیج خوب کار می‌کند. پیشنهاد نکردن Super Mario 3D World + Bowser’s Fury کار دشواری است.

IGN 7/10

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury گیم‌پلی سرگرم‌کننده‌ای دارد، اما هیچ کدام از المان‌های آن به طرز بی‌نقصی به هم متصل نمی‌شوند. این بازی برای کسانی که دلتنگ ماریو هستند گزینه‌ی خوبی است، اما جای خالی Odessey 2 را پر نمی‌کند.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

16
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید