تریلر کوتاهی از گیم‌ پلی بازی Deathloop منتشر شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۷

عنوان اکشن و تیراندازی Deathloop اثر استودیوی آرکین (Arkane Studio) قرار است در ماه مه سال جاری میلادی به بازار عرضه شود و حال به تازگی حساب کاربری رسمی بخش پلی‌استیشن بر روی توییتر ویدئوی کوتاهی از گیم‌پلی این عنوان را با مخاطبان به اشتراک گذاشته است.

با این که این تریلر منتشر شده کوتاه است اما توضیحات جالبی در مورد فرضیه‌ی بازی Deathloop به مخاطبان ارائه می‌دهد. همچنین بخش‌هایی از گیم‌پلی در این ویدئو گنجانده شده است که بازی‌بازان را بیشتر با اسلحه‌ها (به مانند یک مینی‌گان) و قابلیت‌های شخصیت اصلی آشنا خواهد ساخت.

داستان بازی Deathloop در مورد یک قاتل به نام Cole روایت خواهد شد که برای کشتن هشت هدف خود، به جزیره‌ی مرموز Blackreef می‌آید. به دلیل آزمایش‌های عجیبی که در این جزیره رخ داده است، شخصیت اصلی داستان در یک حلقه‌ی زمانی جالب و پیچیده گیر خواهد افتاد که نقش بسیار مهمی هم در گیم‌پلی و هم در روایت داستان خواهد داشت. در نهایت این حلقه‌های زمانی سبب خواهند شد Cole پس از هر بار کشته شدن، بعد از چند ساعت دوباره از خواب بیدار شود و به زندگی بازگردد.

خوشبختانه او پس از هر بار زنده شدن، وقابع پیش از مرگ خود را به خاطر دارد و این امر می‌تواند به او در پیش برد استراتژی‌های خود و رسیدن به اهداف کمک نماید. در همین حال یک قاتل و مامور حرفه‌ای به نام Agent Julianna نیز در این جزیره حضور دارد و در موقعیت‌های مختلف به دنبال کشتن شما خواهد بود. طبق اعلام استودیوی آرکین، بازی‌بازان دیگر می‌توانند کنترل Agent Julianna را بر عهده گرفته و به مبارزه با شخصیت اصلی بپردازند.

عنوان اکشن و تیراندازی Deathloop قرار است در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۲۱ مه ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. علی‌رغم خرید مجموعه‌ی بتسدا (Bethesda) توسط شرکت مایکروسافت، این بازی همچنان قرار است به مدت یک سال در انحصاری کنسولی شرکت سونی باقی بماند. در پایان شما می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی Deathloop را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

16
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید