۳۴۳ اینداستریز فعلاً برنامه‌ای برای ساخت Halo Wars 3 ندارد

۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸

سری بازی‌های Halo Wars از جمله عناوین موجود در سبک استراتژی همزمان به شمار می‌روند. نسخه‌ی دوم این مجموعه در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و حال پس از گذشت ۴ سال بسیار از بازی‌بازان منتظر معرفی نسخه‌ی جدید هستند. با این حال به نظر می‌رسد فعلا ساخت نسخه‌ی جدید در دستور کار استودیوی ۳۴۳ اینداستریز قرار ندارد.

آقای John Junyszek، مدیر بخش ارتباطات ۳۴۳ اینداستریز، اخیراً با انتشار پستی در وب‌سایت Halo WayPoint اعلام کرد که این استودیو در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت Halo Wars 3 و همچنین برنامه‌ای به منظور ارائه‌ی محتوای جدید برای نسخه‌ی دوم این مجموعه ندارد. وی در ادامه اشاره کرد که ممکن است در آینده برنامه‌ریزی تغییر کند، اما در حال حاضر تمرکز ۳۴۳ اینداستریز بر روی Halo Infinite و چیزهای دیگر است.

Junyszek در این باره گفت:

۳۴۳ اینداستریز فعلاً برنامه‌ای به منظور عرضه‌ی محتوای جدید و به‌روزرسانی برای Halo Wars 2 و همچنین ساخت دنباله‌ای برای آن ندارد. با این حال، ما به نظارت بر بازی ادامه خواهیم داد و اطمینان حاصل خواهیم کرد که همه چیز مطابق انتظار عمل کند.

من از کلمه‌ی “در حال حاضر” استفاده کردم زیرا این یک حقیقت است. از امروز تیم توسعه‌دهنده برنامه‌ای برای به‌روزرسانی بازی Halo Wars 2 ندارد و همچنین بر روی نسخه‌ی جدید این مجموعه کار نمی‌کنیم. با این حال ما می‌گوییم هرگز نگویید هرگز، زیرا در آینده ممکن است برنامه‌ریزی تغییر کند. اگر شما به من می‌گفتید روزی همه‌ی بازی‌های Master Chief Collection بر روی استیم عرضه خواهد شد و بازی Halo 3 به مدت ۱۴ سال پشتیبانی و به‌روزرسانی می‌شود، هرگز آن را باور نمی‌کردم. می‌دانیم که انتظار مداوم برای بسیاری از افراد خسته‌کننده است، بنابراین امیدواریم این شفاف‌سازی سازنده باشد.

آقای Junsyszek در ادامه توضیح داد که استودیوی ۳۴۳ اینداستریز در حال حاضر بر روی پروژه‌های دیگر متمرکز شده است که از جمله‌ی آن می‌توان به Halo Infinite و به‌روزرسانی‌های Master Chief Collection اشاره کرد. این بدان معناست که استودیوی مذکور فعلاً برنامه‌ای برای Halo Wars ندارد.

عدم کار بر روی نسخه‌‌ی بعدی Halo Wars و همچنین به‌روزرسانی نسخه‌ی دوم به محدودیت‌های منابع، زمان و تمرکز استودیو مربوط می‌شود. تیم نشر ۳۴۳ هیچ‌گونه کمبودی از نظر ایده و کارهای مداوم برای پشتیبانی از فرنچایز Halo ندارد. اغلب تیم ما در حال حاضر بر روی توسعه‌ی Halo Infinite تمرکز کرده‌اند. با توجه به ابتکارات تأثیرگذار گسترده‌ای که استودیو قبلاً به آن متعهد شده است، متأسفانه نمی‌توانیم وقتمان را به ارائه‌ی به‌روزرسانی‌ها و محتوای جدید برای فرنچایز Halo Wars اختصاص دهیم.

با توجه به صحبت‌های Junsyszek، ممکن است در چند سال آینده شاهد رونمایی از نسخه‌ی جدید Halo Wars باشیم.

11
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید