نسخه پلی استیشن ۵ عنوان Marvel’s Avengers به زودی منتشر خواهد شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶

بعد از تاخیرات بوجود آمده در عرضه نسخه نسل نهمی عنوان Marvel’s Avengers حال با توجه به بروزرسانی اخیر سایت PSNProfiles به‌نظر می‌رسد نسخه نسل نهمی این عنوان به زودی منتشر خواهد شد.

عنوان Marvel’s Avengers در تابستان سال ۲۰۲۰ منتشر شد که نتوانست رضایت منتقدان و بازی‌بازان را جلب نماید و حتی مدتی پیش اعلام شد که با وجود گذشت چندین ماه از عرضه، این عنوان هنوز نتوانسته است هزینه ساخت خود را جبران کند با این حال سازندگان بازی در تلاش هستند که با عرضه اضافات گوناگون این عنوان را از شکست نجات دهند.

در ابتدا قرار بود نسخه نسل نهمی این عنوان همزمان با عرضه کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس وارد بازار شود اما به دلایل نامعلومی این امر محقق نشد، حال با اضافه شدن تروفی‌های پلی‌استیشن ۵ این عنوان به‌نظر می‌رسد باید به زودی شاهد عرضه نسخه نسل نهمی این عنوان باشیم. لیست تروفی‌های پلی‌استیشن ۵ این عنوان مشابه با پلی‌استیشن ۴ می‌باشد با این ‌حال با توجه به اینکه لیست تروفی‌های قرار گرفته در این سایت معمولا مدت کوتاهی قبل از انتشار بازی در دسترس قرار می‌گیرند، می‌توان نتیجه گرفت این عنوان به زودی منتشر خواهد شد. با وجود اینکه دارندگان نسخه پلی‌استیشن این عنوان محتوای بیشتری (مانند شخصیت مرد عنکبوتی) نسبت به سایر پلتفرم‌ها دارا هستند اما با این ‌حال انتظار می‌رود که نسخه ایکس‌باکس سری ایکس این عنوان نیز همزمان با نسخه‌ پلی‌استیشن ۵ عرضه شود.

تا زمان اعلام رسمی اسکوئر انیکس (Square Enix) و یا کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) نمی‌توان تنها با اضافه شدن لیست تروفی‌ها هیجان زده شد، با این حال گفته ‌می‌شود در رویداد بعدی War Table بازی در تاریخ شانزدهم فوریه (سه شنبه ۲۸ بهمن)، تاریخ انتشار این نسخه نسل نهمی اعلام خواهد شد.

عنوان Marvel’s Avengers هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

8
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید