نینتندو و مایکروسافت در راستای توسعه‌ی سرویس جدیدی همکاری می‌کنند

۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

Nintendo Switch Concierge سرویس جدیدی است که به دارندگان کنسول نینتندو سوییچ این امکان را می‌دهد تا درباره‌ی سیستم خود اطلاعات بیشتری را کسب نمایند.

در واقع دارندگان کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند با استفاده از Microsoft Teams با شرکت نینتندو در ارتباط باشند و اطلاعات مختلفی در مورد سوالات خود در زمینه‌های شخصی‌سازی، بازی‌های قابل انجام، امنیت، حریم شخصی و موارد دیگر را کسب نمایند. این سرویس که به مانند یک راهنمای آنلاین و جامع خواهد بود، تنها در دسترس کاربرانی است که به تازگی کنسول نینتندو سوییچ خود را خریداری کرده‌اند. البته شرکت نینتندو هنوز به تاریخ مشخصی اشاره نکرده است و کاربران نمی‌دانند از چه تاریخی به بعد در دسته‌ی خریداران جدید این کنسول هیبریدی قرار می‌گیرند. نکته‌ی جالب همکاری بین دو شرکت مایکروسافت و نینتندو است؛ به صورتی که نینتندو از سرویس Microsoft Teams شرکت مایکروسافت برای ارائه‌ی این خدمات جدید بهره می‌برد. این امر می‌تواند به روشنی بیان کند که این دو شرکت در حال همکاری هستند و روابط آن‌ها رو به پیشرفت قرار دارد.

البته به نظر می‌رسد این سرویس بسیار برای شرکت نینتندو هزینه‌بر باشد؛ چرا که طبق اطلاعات منتشر شده، محدودیت‌های فراوانی در استفاده از آن برای کاربران وضع شده است. طبق این مقررات، علاوه بر این که تنها خریداران جدید کنسول نینتندو سوییچ قادر به استفاده از سرویس Nintendo Switch Concierge هستند، باید سن قانونی بالای ۱۸ سال داشته باشند و تنها مجازند یک جلسه از خدمات این سرویس بهره ببرند. با این که این خدمات کاملا رایگان به حساب می‌آید اما شرکت نینتندو اعلام کرد حق این را دارد که تصویر کاربران، صدای آن‌ها و محیط اطرافشان را برای برقراری ارتباط بهتر و پاسخ‌گویی دقیق ثبت و ضبط نماید.ظ

باید توجه داشت که عملکرد سرویس Nintendo Switch Concierge به همکاری شرکت مایکروسافت بستگی دارد. با این حال باید توجه داشت که شرکت نینتندو خود سرویس‌های قدرتمندی برای ارتباط با کاربران به مانند Nintendo Power Line را در اختیار دارد. حال به نظر می‌رسد استفاده‌ی نینتندو از خدمات Microsoft Teams به نوعی آغازکننده‌ی یک همکاری معنوی بین این دو شرکت باشد.

با توجه به فروش فوق‌العاده‌ی کنسول نینتندو سوییچ در بازار، به نظر می‌رسد شرکت نینتندو قصد دارد با راه‌اندازی سرویسی جدید و همکاری شرکت مایکروسافت، روند ادامه‌ی خدمات خود به کاربران را بهبود بخشد. با این حال سرویس Nintendo Switch Concierge در مورد بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ اطلاعاتی را ارائه نخواهد داد و قرار است تنها به راهنمایی کاربران تازه‌وارد برای آغاز تجربه‌ی منحصر به فرد بپردازد.

19
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید