Little Nightmares 2 در ماه جاری بر روی سرویس استدیا رایگان خواهد شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
Little Nightmares 2

عنوان خلاقانه و ترسناک Little Nightmares 2 امروز به صورت رسمی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این عنوان که دنباله‌ی نسخه‌ی اول به شمار می‌آید، داستان ماجراجویی موجودی کوچک در دنیایی عظیم، تاریک و پر از کابوس‌های متفاوت را روایت می‌کند.

طبق اعلام ناشر بازی Little Nightmares 2، این عنوان به مانند نسخه‌ی اول بر روی بیشتر پلتفرم‌ها از جمله سرویس گوگل استدیا عرضه خواهد شد. حال بخش پشتیبانی این سرویس امروز در خبری رسمی اعلام کرد که کاربران سرویس استدیا پرو (Stadia Pro) می‌توانند در ماه جاری به صورت رایگان به تجربه‌ی این عنوان بپردازند.

در همین راستا، شرکت گوگل اعلام کرد که بازی Little Nightmares 2 در واقع پنجمین عنوان رایگانی است که کاربران سرویس استدیا پرو می‌توانند به رایگان در ماه فوریه آن را دریافت کرده و به تجربه‌ی‌اش بپردازند. لازم به ذکر است که بازی Little Nightmares 2 با برچسب قیمتی ۲۹٫۹۹ دلاری بر روی سایر پلتفرم‌ها عرضه شده و این پیشنهاد شرکت گوگل برای کاربران خود می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. چهار عنوان رایگان دیگر ماه فوریه برای کاربران سرویس استدیا پرو شامل  Lara Croft and the Guardian of Light ،Enter the Gungeon و Savage Planet: Employee of the Month Edition می‌شوند که بازی‌بازان می‌توانند با دریافت این عناوین در ماه فوریه، آن‌ها را برای همیشه در حساب کاربری خود داشته باشند.

عنوان Little Nightmares 2 هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید نقدها و نمرات این اثر را در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید