کارگردان هنری Resident Evil Village از شخصیت Lady Dimitrescu می‌گوید

24 بهمن 1399 - 11:58
بازی Resident Evil: Village

Lady Dimitrescu جزو شخصیت‌های منفی بازی مورد انتظار Resident Evil Village محسوب می‌شود. این شخصیت از زمان معرفی، محبوبیت بالایی را در میان مخاطبان بدست آورده است. در همین راستا، کارگردان هنری بازی اخیراً در مورد این شخصیت و منابع الهام خلق آن صحبت کرده است.

آقای تومونوری تاکانو (Tomonori Takano)، کارگردان هنری Resident Evil Village، اخیراً مصاحبه‌ای را با IGN انجام داده و در خصوص شخصیت Lady Dimitrescu توضیحاتی را ارائه داده است. وی می‌گوید که تیم سازنده برای خلق این شخصیت از منابعی مانند یک زن نجیب‌زاده و قاتل زنجیره‌ای در زندگی واقعی ، افسانه‌ی ژاپنی هاشاکوساما و مورتیسیا آدامز الهام گرفته‌اند. تاکانو در این باره گفت:

در مراحل اولیه‌ی ساخت و برنامه‌ریزی، ما تصمیم گرفتیم به سوی قلعه خون‌آشام‌ها و مضمون آن‌ها برویم. با این حال، ما نمی‌خواستیم محدود شویم که چگونه خو‌ن‌آشام‌ها در اشکال مختلف سرگرمی‌های عمومی به تصویر کشیده شده‌اند.

اولین طرح مفهومی که آن را طراحی کردم، مربوط به صحنه‌ای از تریلر بود که Lady Dimitrescu در حال عبور از در بود. از همان لحظه، من می‌دانستم که باید آن صحنه را طراحی کنم. سعی کردم منطق طراحی گذشته را فراموش کنم و به ایجاد بهترین راه‌های ایجاد ترس فکر کردم. برای Resident Evil Village، ما از مفاهیم مشابه “Evil” مانند آنچه در Resident Evil 7 بهره بردیم، استفاده می‌کنیم که آن نه بر مبنای انسان‌های معمولی و نیز زامبی بدوه است.

من فکر نمی‌کردم که فردی در تیم توسعه می‌توانست واکنش مردم در قبال Lady Dimitrescu را پیش‌بینی کند. نظراتی مانند “می‌خواهم توسط آن شخصیت تعقیب شوم” من را تحت تأثیر قرار داد.

تاکانو در ادامه‌ی این مصاحبه اشاره کرد Resident Evil Village بسیار فراتر از Lady Dimitrescu، قلعه‌ی آن و دهکده است. به نظر می‌رسد این بازی از نظر وسعت و احتمالاً مدت‌زمان گیم‌پلی، بسیار بزرگ خواهد بود.

آنچه که تاکنون از Resident Evil Village نمایش دادیم، تنها بخشی از بازی را دربر می‌گیرند. ما عناصری را پیاده‌سازی کردیم که موجب می‌شود این بازی تجربه‌ای بزرگ‌تر از Resident Evil 7 باشد.

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ می ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

آرین#ONLY_PS5Ali Hassan nejadP.morganmeysambShinjiMikami
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید