تصویری از نقشه‌ی ژاپن بازی Forza Horizon 5 لو رفت

24 بهمن 1399 - 00:57

عکسی که به نظر می‌رسد نقشه‌ی بازی Forza Horizon 5 باشد، در اینترنت لو رفته است. در صورتی که این نقشه صحت داشته باشد، این نشت خبری ژاپن را به عنوان یکی از میزبان‌های بازی بعدی سری Forza تأیید می کند.

شایعات مربوط به بازی بعدی سری Forza Horizon چند ماه پیش مطرح شد. زمانی که جف گروب، روزنامه نگار معتبر صنعت و روزنامه‌ی GamesBeat گفت که او انتظار دارد بازی بعدی سری Forza Horizon قبل از عنوان Forza Motorsport معرفی شود. البته، بسیاری از طرفداران از شنیدن این موضوع متعجب شدند زیرا مایکروسافت قبلاً تأیید کرده است که روی عنوان Motorsport کار می‌کند. به نظر می‌رسد معرفی بازی‌ها به این ترتیب کمی عجیب شود.

به هر حال، گراب همچنین اشاره کرد که او می داند بازی در کجا جریان دارد و بسیاری از طرفداران تصور می‌کنند این کشور ژاپن است. با توجه به تصویری که از این بازی در اینترنت لو رفته است این شایعه گویا بیش از قبل رنگ واقعیت می‌گیرد. در ادامه می‌توانید این تصویر لو رفته را مشاهده کنید.

FanresidentevilAli Hassan nejadP.morganPlayStation Studios PS5meysambMahyarMsmDaenerys TargaryenDk-_-ManXbox one s pro gamerT800X.gamerNinja TheoryBlueboxکسری نراقی
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید