مزایای پیش خرید Ratchet and Clank: Rift Apart مشخص شدند

23 بهمن 1399 - 22:37

همان‌ طور که اطلاع دارید، اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) و سونی امروز از تاریخ عرضه‌ی Ratchet and Clank: Rift Apart رونمایی کردند. علاوه بر این، بازی‌بازان از همین حالا می‌توانند برای پیش خرید بازی اقدام کنند. حال اطلاعات بیشتری از مزایای پیش خرید کردن نسخه‌های مختلف این عنوان منتشر شده است.

این طور که به نظر می‌رسد، مزایای پیش خرید بازی Ratchet and Clank: Rift Apart شامل زره Carbonox از بازی Ratchet and Clank: Going Commando و سلاح The Pixelizer از عنوان Ratchet and Clank 2016 می‌شوند. از طرف دیگر، خریداران نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس علاوه بر موارد گفته شده، پنج ست زره، یک بسته‌ برچسب برای استفاده در بخش Photo Mode، یک کتاب هنری دیجیتالی و آلبوم موسیقی بازی را نیز دریافت خواهند کرد. بازی‌بازان همچنین ۲۰ واحد Raritanium را نیز برای ارتقا دادن سلاح‌های خود کسب خواهند کرد.

Ratchet and Clank: Rift Apart

مزایای خرید نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس Ratchet and Clank: Rift Apart

Ratchet and Clank: Rift Apart

مزایای پیش خرید Ratchet and Clank: Rift Apart

عنوان Ratchet and Clank: Rift Apart بازی‌بازان را به ابعاد و دنیا‌های مختلفی هدایت می‌کند. پس از جدایی Ratchet و Clank به خاطر تغییرات ابعاد و ناپایداری آن‌ها، این دو به دنبال پیدا کردن یکدیگر هستند. از طرف دیگر، یک مبارز مونث Lombax نیز در دنیای دیگری در حال نبرد با یک پادشاهی ربات‌های شیطانی است.

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

#ONLY_PS5Little∞GodP.morganSAMAN Ghost of SpartaA²S²pideymeysamb
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید