شایعه: بازی Star Wars: Republic Commando برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹

طبق اطلاعات جدید بدست آمده، به نظر می‌رسد بازی Star Wars: Republic Commando برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

در سال ۲۰۰۵ میلادی یک عنوان تیراندازی اول شخص تحت عنوان Star Wars: Republic Commando توسط لوکاس‌آرتس (Lucasarts) برای کنسول ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی منتشر شد. به‌تازگی یک دیتاماینر مشهور به نام NWPlayer123 اطلاعاتی را بدست آورده که نشان می‌دهد این بازی ممکن است به‌زودی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود. گفته شده است این بازی توسط اسپایر مدیا (Aspyr Media) که اخیراً توسط امریسر گروپ (Embracer Group) خریداری شده است، برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

اگر بازی Star Wars: Republic Commando برای نینتندو سوییچ منتشر شود، این امکان وجود دارد که برخی دیگر از عناوین مجموعه‌ی Star Wars راهی این کنسول شوند. شرکت اسپایر مدیا اخیراً برخی از بازی‌های قدیمی شامل Star Wars Episode 1: Racer، Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy و Jedi Knight II: Jedi Outcast را برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی بازنشر کرده است. بنابراین اگر بازی Republic Commando برای نینتندو سوییچ عرضه شود، این احتمال وجود دارد که بازی مذکور به پلتفرم‌های دیگر نیز راه یابد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • RushFactor گفت:

  از نظر من بازی های سرعتی و بخصوص اول شخص شوتر بدرد کنسول سوئیچ نمیخورند چون اکثر افراد دوست دارند در حالت portable با این کنسول بازی کنند از جمله خودم ترجیح میدم بازی ها کمی سرعت پایین تر و از نوع rpg باشه . و در ضمن این نسخه از بازی star wars فوق العاده س اگر تجربه ش نکردید حتما روی PC بازی کنید واقعا فوق العاده و زیباست .

  0
  0
 • این سوییچ چیست ک جانها همه دیوانه ی اوست
  این چ شمعیست ک دلها همه دیوانه ی اوست
  این سوییچ پلتفرم محشریه ک توی نسل هشتم و نهم غوغا بپا کرد

  0
  0