Overcooked 2 به صورت رایگان در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار می‌ گیرد

23 بهمن 1399 - 14:10

اخیرا بخش آمریکای شرکت نینتندو بر روی حساب کاربری رسمی توییتر خود به مخاطبان اعلام کرد که به زودی بازی Overcooked 2 برای یک تجربه‌ی رایگان و آزمایشی در اختیار کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

همان‌طور که گفته شد، کاربران کنسول نینتندو سوییچ که دارای اشتراک سرویس نینتندو سوییچ آنلاین (Nintendo Switch Online) هستند، قادر خواهند بود طی چند روز آینده یک نسخه‌ی آزمایشی و رایگان از بازی Overcooked 2 را دریافت کرده و تا تاریخ محدودی به تجربه و بررسی آن بپردازند. نکته‌ی جالب توجه این است که به مانند تمام نسخه‌های آزمایشی قبلی برای کاربران سرویس نینتندو سوییچ آنلاین، عنوان Overcooked 2 به صورت کامل به همراه تمام محتویات و بسته‌های الحاقی که در نسخه‌ی کاملا پرداخت شده قرار دارند، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

کاربران سرویس نینتندو سوییچ آنلاین در ماه گذشته موفق شده بودند به تجربه‌ی آزمایشی و رایگان بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled بپردازند. بدون شک این اقدام مشترک شرکت نینتدو و توسعه‌دهندگان در جهت آشنایی بیشتر کاربران با این عناوین و سوق دادن آن‌ها به خرید بازی پس از تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی خواهد بود.

تا پیش از عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی و رایگان از بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled، شرکت نینتندو تنها بازی‌های انحصاری خود به مانند Pokken Tournament DX را در اختیار کاربران سرویس نینتندو سوییچ آنلاین قرار می‌داد. حال به نظر می‌رسد سیاست‌های این شرکت موفق با تغییراتی همراه بوده و احتمالا بازی‌بازان در آینده شاهد تجربه‌ی رایگان عناوین ترد-پارتی بیشتری به مانند Overcooked 2 و Crash Team Racing Nitro-Fueled باشند.

برای کسانی که با عنوان Overcooked 2 آشنا نیستند می‌توان گفت که این بازی یک اثر Co-oP و منحصر به فرد است که نخستین بار در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد. این عنوان که توسط دو استودیوی تیم ۱۷ (Team 17) و گوست تاون گیمز (Ghost Town Games) توسعه یافته، بازی‌بازان را به صورت تکی یا دو نفره به رستوران‌ها و رویدادهای منحصر به فرد آشپزی خواهد فرستاد تا با سرعت عمل و دقت خود به طبخ خوراکی‌های منحصر به فردی بپردازند.

عنوان Overcooked 2 هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. شرکت نینتندو اعلام کرد که تجربه‌ی رایگان این بازی برای کاربران سرویس نینتندو سوییچ آنلاین از هم‌اکنون تا پایان روز ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۱۶ فوریه‌ی ۲۰۲۱ میلادی) میسر خواهد بود.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید