چند طرح هنری زیبا از بازی Deathloop منتشر شد

23 بهمن 1399 - 13:51

عنوان Deathloop نخستین بار در جریان رویداد رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ شرکت سونی به بازی‌بازان معرفی شد و قرار بود که یکی از عناوین زمان عرضه‌ی این محصول نسل نهمی باشد. با این حال در نهایت شاهد آن بودیم که زمان انتشار این بازی به تعویق افتاد و به ماه مه سال جاری میلادی موکول شد.

بازی Deathloop که توسط استودیوی آرکین (Arkane Studio) در حال توسعه است، قصد دارد یکی از منحصر به فردترین روایت‌های داستانی و گیم‌پلی آمیخته با پیچ و تاب در حلقه‌های زمانی رفت و برگشتی را برای مخاطبان فراهم آورد. با این حال، تاکنون نمایش‌ها و تصاویر بسیاری از این عنوان منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند توسعه‌دهندگان برای طراحی محیط‌ها، لباس شخصیت‌ها و موارد دیگر، بسیار از سبک کلاسیک و زیبای دهه‌ی شصت الهام گرفته‌اند. حال به تازگی، کارگردان هنری بازی Deathloop چندین طرح هنری زیبا که به صورت نقاشی‌های منحصر به فرد هستند را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشت.

آقای سباستین میتون (Sébastien Mitton)، کارگردان هنری و مدیر بخش طراحی بازی Deathloop اخیرا بر روی حساب کاربری خود در توییتر چندین نقاشی چشم‌نواز از محیط‌های درون این عنوان را به نمایش گذاشت. این تصاویر به طور دقیق و مشخص حاوی پیام یا جزئیات جدید نخواهند بود و تنها به سبکی هنری و منحصر به فرد، به نمایش محیط‌هایی که بازی‌بازان قرار است در جریان روایت داستانی با آن‌ها روبه‌رو شوند، می‌پردازند. البته آقای میتون در کنار انتشار این تصاویر به هواداران خود توضیح داد که هدف او از این اقدام، آشنا کردن بیشتر بازی‌بازان با ایده‌های طراحی محیط بازی Deathloop و نشان دادن منبع الهامات گروه طراحی خواهد بود:

ایجاد جهانی که بازی‌بازان را در خود غوطه‌ور سازد، در بازی بسیار چالش برانگیز و هیجان‌انگیز است. برای طراحی هنری Deathloop ما از کتاب‌ها، فیلم‌ها، موسیقی و مکان های کلاسیک در دنیای واقعی الهام گرفتیم تا در نهایت جزیره‌ی منحصر به فرد Blackreef را خلق کنیم. باید در نظر داشت که الهام‌بخش اصلی ما برای طراحی این محیط، جزایر فارو هستند که فضای بسیار وحشی و مرموزی را می‌توان در آن‌جا پیدا کرد. همچنین عنوان The Thing که در سال ۱۹۸۲ ساخته شده نیز دارای فضایی سرد، منزوی‌کننده و در عین حال باورپذیر بود که ما به علت علاقه‌ی زیادی که به این شاهکار داشتیم، از الهامات آن استفاده‌ی زیادی بردیم.

بازی‌بازان در جزیره‌ی مرموز و عجیب Blackreef می‌توانند ترکیبی از احساسات گرم دهه‌ی شصتی، فناوری‌های تاریک، جنون، امکانات بسیار و سرگرمی‌های متفاوتی را پیدا کنند. ما برای نشان دادن آن چه توسعه داده‌ایم بسیار اشتیاق داریم.

در نهایت از حمایت شما بسیار سپاس‌گزاریم. ما می‌دانیم که جامعه‌ی بازی‌بازان چقدر از هنر نشان داده شده در نمایش‌های بازی Deathloop لذت می‌برند و ادامه‌ی همین موضوع می‌تواند تیم طراحی هنری را خوشحال نماید.

عنوان اکشن و تیراندازی Deathloop قرار است در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۲۱ مه ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. علی‌رغم خرید مجموعه‌ی بتسدا (Bethesda) توسط شرکت مایکروسافت، این بازی همچنان قرار است به مدت یک سال در انحصاری کنسولی شرکت سونی باقی بماند. در پایان شما می‌توانید تصاویر هنری منتشر شده از بازی Deathloop را مشاهده نمایید:

Deathloop Deathloop Deathloop Deathloop Deathloop

EivorFanresidentevilآرینY.RP.morganمحسن رضوی فرA²S²pideymeysambDk-_-ManNimadarkhawkFableHasan0930NightFuryNinja Theory(MANI(yas fanکسری نراقی
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید