به دنبال اخبار BlizzCon هواداران Overwatch 2 ناامید شدند

امروز، استودیوی بلیزارد (Blizzard) برنامه‌ی BlizzCon 2021 را فاش کرد و به نوبه‌ی خود طرفداران بازی Overwatch 2 را ناامید نمود که منتظر انتشار این بازی بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ بودند.

به عنوان بخشی از برنامه‌ی بلیزارد برای مراسم BlizzCon 2021، نشان داده است که هر دو عنوان Diablo و World of Warcraft دارای دو پنل متفاوت در این رویداد خواهند بود. یک پنل با نام What’s Next و یک پنل دیگر با نام Deep Dive. البته ، این موضوع به خوبی نشان می‌دهد که در مورد هر دو بازی چیزهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن وجود خواهد داشت. متأسفانه برای طرفداران سری بازی Overwatch یک خبر بد وجود دارد و آن هم این است که بازی Overwatch 2 هیچ کدام از این پنل‌ها را دریافت نمی‌کند.

البته عنوان Overwatch 2 در این رویداد دست خالی نیست و یک پنل به عنوان پشت صحنه‌ی Overwatch 2 از این بازی وجود دارد که می‌تواند نکات جالب توجهی را ارائه دهد اما مطمئنا در سطح جذابیت پنل‌های What’s Next و Deep Dive نخواهد بود.

صبر کنید چرا که ناامیدی طرفداران Overwatch 2 در اینجا پایان نمی‌یابد. بازی‌های Diablo ،World of Warcraft و همینطور یک سری عناوین دیگر یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ با حضور توسعه‌دهندگان این عناوین دریافت خواهند نمود، اما برای Overwatch 2 حتی این جلسه نیز برگزار نمی‌شود تا طرفداران را در اوج ناامیدی نگه دارد.

همه‌ی این‌ها حاکی از آن است که بازی Overwatch 2 از کانون توجه رویداد دور خواهد بود و همانطور که انتظار دارید این باعث شده تا طرفداران این عنوان شوتر و قهرمان محور هیجان بسیار کمتری برای این رویداد داشته باشند و تا حدودی از آن ناامید گردند.

اگرچه همه‌ی این‌ها ناامیدکننده است، اما در واقع خیلی تعجب آور نیست. اخیرا، استودیوی بلیزارد تایید کرده است که بازی به این زودی‌ها منتشر نمی‌شود. در همین حال، شایعه‌ای نگران کننده از اوایل سال در مورد دنباله‌ی این عنوان و روند توسعه‌ی آن پخش شده است مبنی بر اینکه در روند ساخت این بازی مشکلاتی پیش آمده است. البته این تنها یک شایعه است و هیچ چیزی قطعی در این زمینه تایید و یا تکذیب نشده است. با این حال می‌توان از یک چیز مطمئن بود و آن هم انتظار سخت و طولانی پیش رو برای هواداران بازی Overwatch 2 است.

عنوان Overwatch 2 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است. از زمان معرفی تا الان، هیچ خبری از تاریخ انتشار یا حتی جزئیاتی از تاریخ انتشار ارائه نشده است. علاوه بر این، هیچ خبری از نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان برای پلتفرم‌های نسل نهمی ایکس‌باکس و پلی‌استیشن منتشر نشده است. در صورت تمایل می‌توانید تا نقد و بررسی نسخه‌ی اول این بازی را از اینجا به قلم سعید آقابابایی مطالعه نمایید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا از نسخه‌ی اول آن لذت برده‌اید؟ با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Ozhan گفت:

    دوستان ایدی اورواچ بدین