فروش بازی Valheim از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد

23 بهمن 1399 - 11:57

بازی Valheim، اثر جدید استودیوی چینی Iron Gate AB، هفته‌ی گذشته به صورت دسترسی زودهنگام بر روی استیم منتشر شد. حال طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی تاکنون از نظر فروش و تعداد بازی‌بازان عملکردی بسیار خوبی را برجای گذاشته است.

طبق آمار ارائه شده، تاکنون بیش از یک میلیون نسخه از بازی Valheim به فروش رفته است. این بازی عنوانی در سبک بقاست که بر روی بخش چندنفره و Co-Op تمرکز دارد. همچنین این بازی آمار ۱۸۸,۸۴۰ بازی‌باز همزمان را در استیم ثبت کرد و به نظر می‌رسد این مقدار  در ماه‌های آینده نیز افزایش یابد. در پست اخیر منتشر شده در استیم، تیم توسعه‌دهنده اعلام کرد که به سختی مشغول کار بر روی رفع مشکلات بازی است. همچنین این تیم وعده داد که محتویات جدیدی برای این بازی عرضه خواهد شد.

همان‌طور که اشاره کردیم، Valheim یک بازی در سبک بقاست که تا ۱۰ بازی‌باز را پشتیبانی می‌کند. برای ساخت این بازی از فرهنگ وایکینگ‌ها الهام گرفته شده است. با روند جهانی و تمرکز بیشتر روی تهدیدات PvE، این بازی‌بازان هستند که می‌توانند راه‌ها را شناخته و از مشکلات و سختی محیط اطراف خود عبور کنند. در این بازی در کنار ساخت کشتی و خانه، بازی‌بازان می‌توانند سلاح و زره‌های مختلف نیز بسازند. در نهایت شما می‌توانید رئیسانی را که از افسانه‌های وایکینگ الهام گرفته شده احضار کنید و آ‌ن‌ها را از بین ببرید تا آیتم‌ها و منابع بیشتر را برای ساخت‌وساز بدست آورید.

Valheim حداقل به مدت یک سال در مرحله‌ی دسترسی زودهنگام باقی می‌ماند. هر چند این بازی از نظر ویژگی‌ها حدود ۷۵ درصد و از نظر محتوا نیز تا ۵۰ درصد کامل شده است.

آرینmeysamb
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید