جزئیات برنامه‌ رویداد BlizzConline 2021 مشخص شد

23 بهمن 1399 - 11:22

شرکت بلیزارد (Blizzard) به‌تازگی جزئیات برنامه‌ی رویداد BlizzConline 2021 را اعلام کرده است. در این رویداد بازی‌هایی مانند Overwatch 2 و Diablo 4 حضور خواهند داشت و احتمالاً اطلاعات جدیدی از آن‌ها منتشر خواهد شد.

طبق اطلاعات منتشر شده، رویداد BlizzConline 2021 در تاریخ ۱۹ فوریه و در ساعت ۱۴ به وقت محلی (۲ اسفند و در ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران) با مراسم افتتاحیه آغاز خواهد شد. در ادامه به مدت ۴۰ دقیقه، یک نمایش ۴۰ دقیقه‌ای از Overwatch 2 و پشت صحنه‌ی آن ارائه می‌شود. سپس در ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر به وقت محلی (۳ بامداد به وقت تهران)، پنلی تحت عنوان The Voices of Overwatch اجرا خواهد شد و همچنین در ادامه پنلی با نام What’s Next که به بازی Diablo 4 اختصاص دارد، ارائه می‌شود. پس از آن نیز یک میزگرد با حضور توسعه‌دهندگان برگزار خواهد شد.

در روز ۲۰ فوریه و در ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت محلی (۲ اسفند و در ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران)، یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ یک ساعته برای عناوین اکشن نقش‌آفرینی برگزار می‌شود.

به طور کلی انتظار می‌رود جزئیات جدیدی از هر دو بازی مورد انتظار Overwatch 2 و Diablo 4 ارائه شود. طبق اعلام اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard)، این دو بازی در سال جاری میلادی منتشر نخواهد شد. برخلاف رویدادهای قبلی BlizzCon که به بلیط مجازی نیاز داشتند، تماشای همه این موارد رایگان خواهد بود.

meysamb
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید