بازی جهان باز Star Wars از یوبی سافت تا زمان عرضه فاصله زیادی دارد

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
Star Wars

همانطور که قبلا به شما اطلاع داده‌ایم، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) و استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) در حال کار بر روی عنوان جدیدی از سری بازی‌های Star Wars در ژانر اکشن و جهان باز هستند.

اینطور که به نظر می‌رسد شرکت لوکاس فیلم گیمز (Lucasfilm Games) نیز در این پروژه به عنوان یک راهنما حضور خواهد داشت و به توسعه‌ی آن کمک می‌کند. متأسفانه، این بازی از سری Star Wars و جهان باز هنوز در مراحل ابتدایی توسعه به سر می‌برد و احتمالا به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد.

بر طبق گفته‌ی مدیر عامل شرکت یوبی‌سافت، آن‌ها همچنان در مراحل اولیه توسعه قرار دارند، به این معنی که توسعه‌ی این عنوان احتمالا چندین سال طول خواهد کشید و باید طعم انتظاری سخت را بچشیم. می‌توان حدس زد که نباید زودتر از سال ۲۰۲۳ انتظار بازی را داشته باشیم.

با این حال، نباید فراموش کنیم که این یوبی‌سافت است. شرکتی که عناوین بزرگی را هر چند سال یک بار منتشر می‌کند و اخیرا نیز توانسته است تا دوباره دل طرفداران را بدست بیاورد و عرضه‌ی بازی‌هایی به شدت عالی نام خود را دوباره بر سر زبان‌ها بیاورد. بدون شک آن‌ها قصد ندارند که طرفداران را ناامید کنند و بر طبق سخنان مدیر عامل یوبی‌سافت قرار است تا این عنوان به شدت هیجان انگیز باشد.

منظورم این است که ما در مورد جنگ ستارگان صحبت می‌کنیم که یکی از پردرآمدترین مجموعه‌های جهان و کل تاریخ رسانه است. با اینکه سه فیلم آخر این سری ناامید کننده بودند، اما نباید پتانسیل آن را دست کم گرفت و مطمئنا توسعه دهندگان یوبی‌سافت نیز این را به خوبی می‌دانند.

علاوه بر این، آخرین برنامه‌ی تلویزیونی جنگ ستارگان، سریال مندلورین (The Mandalorian)، بسیار لذت بخش بود. همچنین، در گذشته شاهد چند بازی استثنایی و بی نظیر از این سری بودیم، مانند عناوین Knights of the Old Republic I و Knights of the Old Republic II.

طبق گفته های لوکاس فیلم گیمز، تیمی حرفه‌ای با استودیوی مسیو همکاری خواهد کرد تا داستان این عنوان را شکل دهد، خلاقیت‌هایی را به بازی اضافه کند و بر روند توسعه‌ی این اثر نظارت داشته باشند تا این عنوان واقعا در بین طرفداران ماندگار شود و یک تجربه‌ی بسیار عالی بر روی تمامی پلتفرم‌ها و ترکیبی از تمامی ژانرهای عناوین ویدیویی را به بازی‌بازان ارائه دهد. اضافه بر این به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت حساب ویژه‌ای بر روی این اثر باز کرده است و به همین دلیل می‌توان از یک اثر مطمئنا خوب و سطح بالا مطمئن بود.

در انتها لازم به ذکر است که استودیوی مسیو اینترتینمنت همچنین در حال کار بر روی یک بازی از مجموعه‌ی Avatar بر اساس فیلم پرفروش جیمز کامرون (James Cameron) است که قرار است تا در مارس ۲۰۲۳ (اسفند ۱۴۰۱) اکران شود.

نظر شما در این باره چیست؟ به نظرتان این بازی می‌تواند به یک شاهکار تبدیل شود یا خیر؟ با ما به اشتراک بگذارید.

4
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید