ماد Far Cry برای بازی Crysis منتشر شد

23 بهمن 1399 - 10:20

امروز ماد عجیب و جالبی برای بازی Crysis در دسترس قرار گرفت که ظاهر آن را تا حد زیادی به عنوان Far Cry شبیه می‌کند. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این ماد در دسترس قرار گرفته است که طرفداران به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهند.

Crysis از سری عناوین جذاب و خاطره‌انگیز در سبک‌ تیراندازی اول‌شخص است که هنوز هم هواداران خاص خود را دارد. این عنوان ابتدا در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار گرفت و خیلی زود توانست افراد زیادی را به خود جذب کند. محبوبیت این نسخه به حدی زیادی بود که تیم سازنده تصمیم گرفت تا نسخه‌ی بازسازی شده‌ای را هم به دست بازی‌بازان برساند. گفتنی است که دو استودیوی کرایتک (Crytek) و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال مادهای بی‌شماری برای بازی Crysis در دسترس قرار گرفته‌اند تا بازی‌بازان را بیش از پیش سرگرم کنند. امروز هم یکی از طرفداران این نسخه ملقب به Flowgroover ماد عجیبی را در وب‌سایت‌هایی با این موضوع قرار داد که گیم‌پلی آن را تا حدی به بازی Far Cry تبدیل می‌کند. علاوه‌بر تبدیل نقشه‌های بازی، هشت سلاح جالب از بازی Far Cry نیز در این ماد وجود دارند که هرگز نباید از آن‌ها غافل شد. البته این نسخه‌ی ابتدایی ماد به حساب می‌اید و در آینده برنامه‌های جالبی برای آن در نظر گرفته شده است. این ماد هم‌اکنون با نام FarCrysis X قابل دریافت است.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز یک تریلر از ماد FarCrysis X نیز به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دانلود آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

Y.Rmeysamb
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید