به‌روزرسانی جدید بازی Apex Legends در دسترس قرار گرفت

23 بهمن 1399 - 10:00

این هفته هم به‌روزرسانی مفید دیگری برای بازی Apex Legends در دسترس قرار گرفت که بیشتر به رفع مشکلات مختلف آن مربوط می‌شود.

Apex Legends از سری عناوین جذاب و هیجان‌انگیز در سبک‌های اکشن و تیراندازی بوده که در سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار گرفت و اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. در این بازی باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به عهده گرفته و بخش‌های مختلفی را برای رقابت با سایر افراد آغاز نمایید. در این بین سلاح‌ها و آیتم‌های زیادی نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد تا استفاده‌های مناسبی از آن‌ها داشته باشید. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این عناوین هستید، Apex Legends را به هیچ عنوان از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته‌اند. تیم سازنده علاوه‌بر پشتیبانی خوب خود از این بازی، در نظر دارد تا آن را به دست دارندگان کنسول نینتندو سوییچ نیز برساند و این اتفاق ماه دیگر رخ خواهد داد.

از زمانی که فصل هشتم بازی Apex Legends شروع شد، مشکلات زیادی برای بسیاری از بازی‌بازان به وجود آمد. عده‌ای از آن‌ها با ایرادات و باگ‌های عجیب و غرییبی مواجه می‌شدند و آن‌ها را به تیم سازنده گزارش می‌دادند. سازندگان نیز فورا نسبت به این قضیه واکنش نشان دادند و تازه‌ترین به‌روزرسانی را در دسترس قرار دادند. اکثر این مشکلات به گیم‌پلی و برخی از دیالوگ‌ها و حرکات شخصیت‌ها مربوط می‌شود و اعمال این به‌روزرسانی نیز برای افراد الزامی خواهد بود. البته جدا از این ایرادات، بازی‌بازان با سرورهای این اثر نیز مشکلاتی پیدا کرده‌اند که متاسفانه هنوز برطرف نشده است. حال باید منتظر بود و دید که ریسپاون اینترتینمنت چه زمانی نسبت به رفع آن‌ها اقدام خواهد کرد. بنابراین در صورت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون این موضوع، آن‌ها را در اسرع وقت با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

meysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید