شایعه: نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی Final Fantasy 7 Remake دارای محتوای جدید داستانی است

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
بازی Final Fantasy 7 Remake

در حالی که در ماه‌های اخیر، اخبار مختلفی از دنباله‌ی Final Fantasy 7 Remake ارائه شده، اما به نظر می‌رسد هنوز کار اسکوئر انیکس (Square Enix) با نسخه‌ی اول بازی تمام نشده است.

بازی Final Fantasy 7 Remake در آوریل ۲۰۲۰ برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. این بازی به مدت یک سال در انحصار این کنسول قرار دارد و احتمالاً پس از این تاریخ بر روی پلتفرم‌های دیگر نیز عرضه می‌شود. مدتی پیش شایعاتی در خصوص انتشار این بازی بر روی پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. حال طبق شایعه‌ی جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد این نسخه‌ها دارای محتوایی جدید خواهند بود.

به‌تازگی یک اینسایر و منبع فاش‌کننده به نام Navtra، در انجمن Resetera جزئیاتی از نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی Final Fantasy 7 Remake را ارائه داده است. به گفته‌ی وی، این نسخه از بازی قرار بود تقریباً ۸ ماه پیش در کنار معرفی عناوین Project Athia و Final Fantasy 16 منتشر شود، اما درنهایت این اتفاق رخ نداد. با این حال، وی می‌گوید نسخه‌های مذکور در راه هستند و با محتوایی جدید منتشر می‌شوند.

جدا از کیفیت بصری بهتری و افزایش رزولوشن، گفته می‌شود نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی Final Fantasy 7 Remake دارای محتوای جدید داستانی خواهند بود. جزئیات بیشتری در خصوص این محتوای جدید ارائه نشده است. ممکن است این محتوای جدید هم شامل ماموریت‌های جانبی و هم شامل یک سناریوی کاملا تازه باشد. همچنین این منبع می‌گوید که بازی مذکور برای کنسول‌های ایکس‌باکس منتشر نخواهد شد. به نظر می‌رسد برخی از بازی‌های سری Final Fantasy به عناوین سکند پارتی شرکت سونی تبدیل شده‌اند.

این اطلاعات منتشر شده فعلا به عنوان شایعه در نظر گرفته می‌شوند. از طرف دیگر این منبع نیز چندان معتبر به نظر نمی‌رسد. در هر صورت احتمال انتشار Final Fantasy 7 Remake بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی و انتظار می‌رود به‌زودی اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر شود.

3
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید