نخستین به‌روزرسانی بازی Nioh 2 Complete Edition منتشر شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز اولین به‌روزرسانی بازی Nioh 2 Complete Edition را در اختیار هواداران قرار داد که به رفع بسیاری از مشکلات آن می‌پردازد.

Nioh 2 از سری آثار اکشن و نقش‌آفرینی به حساب می‌آید که اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. در این بازی باید کنترل کاراکتری قدرتمند را به دست گرفته و نبردهای دشواری را با سایر کاراکترها تجربه کنید. در این راستا، سلاح‌ها و آیتم‌های بی‌شماری هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. قابل ذکر است که دو شرکت تیم نینجا (Team Ninja) و کوئی تکمو (Koei Tecmo) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته‌اند.

تیم سازنده پس از مدتی تصمیم گرفت که به شمار هواداران این بازی اضافه کند. در همین راستا، نسخه‌ای بهبود یافته و بهتر با نام Nioh 2 Complete Edition بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد. این نسخه تمام بسته‌های الحاقی که تا به حال برای بازی منتشر شده است را هم شامل می‌شود. متاسفانه نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان باگ‌ها و ایرادات مختلفی داشت و بازی‌بازان نیز در این چند روز به گزارش آن‌ها پرداختند. به همین دلیل بود که ساخت یک به‌روزرسانی کارآمد برای این نسخه در دستور کار قرار گرفت. در واقع این نخستین به‌روزرسانی این عنوان محسوب می‌شود و سایر برنامه‌های تیم نینجا در آینده‌ای نزدیک اعلام خواهد شد. این به‌روزرسانی به رفع بسیاری از نواقص و ایرادات بازی می‌پردازد و علاوه بر آن، به بهبود کیفیت آن نیز کمک می‌کند.

در صورتی که از علاقه‌مندان به سری Nioh هستید، Nioh 2 Complete Edition را به هیچ وجه از دست ندهید. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید