شایعه: دو بازی جدید از سری Silent Hill در دست توسعه است

22 بهمن 1399 - 21:33

شایعات جدید منتشر شده حاکی از آن است که دو بازی جدید از مجموعه‌ی Silent Hill در دست توسعه قرار دارد.

سال گذشته، شایعات مختلفی در مورد ساخت یک بازی جدید از Silent Hill منتشر شدند. برخی از منابع اشاره کردند که این عنوان در انحصار سونی و کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود. انتظار می‌رفت در جریان رویداد معرفی کنسول پلی‌استیشن ۵، این بازی نیز رونمایی شود. با این حال چنین چیزی رخ نداد. در جریان رویداد The Game Awards 2020 نیز هیچ‌گونه خبری در مورد آن منتشر نشد. با این حال، اخیراً شایعات تازه‌ای در این باره منتشر شده که موجب امیدواری هواداران برای رونمایی از Silent Hill جدید شده است.

AestheticGamer یا همان Dusk Golem که از جمله اینسایدرهای سری بازی‌های Resident Evil به شمار می‌رود و پیش از این نیز اطلاعاتی از Silent Hill را منتشر کرده بود، اخیراً گفته است که دو بازی جدید از این مجموعه در دست توسعه قرار دارد. به گفته‌ی وی، یکی از این دو عنوان در انحصاری پلی‌استیشن ۵ خواهد بود و بازی دوم به صورت چندپلتفرمی منتشر می‌شود. این احتمال وجود دارد که بازی دوم Silent Hill به صورت اپیزودی باشد، گرچه AestheticGamer این تصور را داشت که پروژه قبلاً منتفی شده است.

شایعات ریبوت Silent Hill مدتی است که بار دیگر در فضای مجازی پخش شده‌اند. طبق این شایعات، به نظر می‌رسد سونی با شرکت کونامی (Konami) به منظور ساخت یک بازی جدید از Silent Hill به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ قراردادی را منعقد کرده است. پیش از این گفته می‌شد این بازی توسط کیچیرو تویاما، خالق اصلی Silent Hill ساخته می‌شود، اما وی مدتی پیش به همراه تهیه‌کننده‌ی The Last Guardian از استودیوی ژاپن سونی جدا شد و استودیوی جدیدی با نام بوکه گیم (Bokeh Game) را تاسیس کرد. این استودیو در حال حاضر بر روی یک بازی ترسناک جدید کار می‌کند. همچنین آکیرا یامائوکا (Akira Yamaoka)، آهنگساز سری Silent Hill، از معرفی قریب‌الوقوع یک عنوان جدید خبر داد. با این حال هنوز چیزی در خصوص این مورد مشخص نشده است.

همانند همیشه این اطلاعات منتشر شده فعلاً به عنوان شایعه تلقی می‌شوند. حال باید منتظر ماند و دید تا آیا سرانجام بازی جدید Silent Hill معرفی خواهد شد و یا خیر.

#ONLY_PS5GoryGhostP.morganSAMAN Ghost of SpartaA²S²pideyM.MTmeysambmatrix4221489MahyarMsma low spec gamerKaneko
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید