Rainbow Six Quarantine در بازه‌ی زمانی تعیین شده منتشر خواهد شد

22 بهمن 1399 - 19:29

بازی Rainbow Six Quarantine در سال ۲۰۱۹ میلادی معرفی شد و در ابتدا قرار بود در سال مالی ۲۰۲۰ میلادی به بازار عرضه شود. با این حال، این بازی در ابتدا تا سال مالی ۲۰۲۱ و پس از آن تا سال مالی ۲۰۲۲ میلادی تاخیر خورد. با توجه به سکوت خبری شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft)، بسیاری از هواداران نسبت به وضعیت این بازی و شرایط توسعه‌ی آن نگران هستند.

در جدیدترین کنفرانس مالی شرکت یوبی‌سافت، مدیر ارشد مالی این شرکت تایید کرده است که هر دو بازی Rainbow Six Quarantine و Far Cry 6 در شرایط خوبی قرار داشته و طبق برنامه به بازار عرضه خواهند شد. به گفته‌ی Frédérick Duguet، شرکت یوبی‌سافت مصمم است تا هر دو بازی را پیش از ۹ مهر ماه سال جاری (۳۰ سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) در اختیار هواداران قرار دهد.

در کنار این موضوع، برخی از سهام‌داران با تاکید بر شرایط پیش آمده‌ی ناشی از گسترش ویرویس کرونا در سراسر جهان، این سوال را مطرح کردند که آیا شرکت یوبی‌سافت قصد تغییر نام بازی را دارد یا خیر؟ آقای ایوز گویلموتس در پاسخ به این سوال بیان کردند که شرکت یوبی‌سافت در حال بررسی این موضوع است.

بازی Rainbow Six Quarantine در تاریخی نامعلوم برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

Little∞GodmeysambDk-_-Man
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید