نینتندو سوییچ بازی های SNES و NES رایگان ماه فوریه را معرفی می کند

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
نینتندو سوییچ

نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) از بازی‌های رایگان SNES و NES در ماه فوریه رونمایی کرده است که از تاریخ چهارشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ (۱۷ فوریه ۲۰۲۱) اضافه خواهند شد.

برای این ماه، مشترکین نینتندو سوییچ آنلاین هم در سوییچ و هم سوییچ لایت می‌توانند از سه بازی جدید SNES و یک بازی NES به صورت رایگان لذت ببرند. به طور دقیق‌تر از تاریخ فوق‌الذکر، مشترکین می توانند عناوین Doomsday Warrior ،Pyscho Dream ،Prehistorik Man و Fire ‘n Ice را دانلود و بازی نمایند. البته، سه مورد ابتدایی قبلی بازی‌های SNES هستند، در حالی که مورد آخر بازی NES است.

اگرچه ممکن است یک بازی NES در مقایسه با سه بازی SNES نامتعادل به نظر برسد، اما این به این دلیل است که نینتندو مدت طولانی است که بازی های NES را اضافه می‌کند و در نتیجه، بیشتر بازی‌های NES که می‌خواهید از طریق Nintendo Switch Online بازی کنید، اضافه شده‌اند. بنابراین همانطور که مشاهده می‌کنید، نینتندو قصد دارد تا بازی‌های SNES را نیز به طور فزاینده‌ای به عناوین آنلاین نینتندو سوییچ اضافه نماید.

در ادامه می‌توانید توییت نینتندو در این رابطه را مشاهده کنید و همچنین درباره‌ی هر عنوان بیشتر بخوانید.

چهار عنوان دیگر در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۲۱ به مجموعه‌ی بازی‌های NES و SNES اضافه خواهد شد.

Super NES – نینتندو سوییچ آنلاین:
・ Doomsday Warrior
・ Psycho Dream
・Prehistorik Man

NES – نینتندو سوییچ آنلاین:
・ Fire ’n Ice

Psycho Dream : وقتی سایاکا پس از ورود به یک دنیای مجازی معلقی که با نام D-Movie شناخته می‌شود، به واقعیت برنمی‌گردد، شخصیت های اصلی، ریو و ماریا، باید از طریق یک بازی فانتزی ترسناک به نام Legend of the Fallen Capital برای نجات و بازگرداندن وی بازی را شروع کنند و به واقعیت بازگردند.

Doomsday Warrior : این بازی اکشن شامل یک جادوگر شیطانی است که هفت جنگجو را برای تصاحب زمین به خدمت گرفته است. اما یکی از گروه های Doom در برابر نفوذ جادوگر مقاومت کرده و اکنون به عنوان Doomsday Warrior در مقابل تمام دنیا ایستاده است!

Prehistorik Man : تلاش سام غارنشین برای نجات روستای خود آغاز می‌شود! سام در دهکده‌ای زندگی می‌کند که غذای آن توسط دایناسورها دزدیده می‌شود. وی برای بدست آوردن اطلاعات و غذای بیشتر باید استخوان جمع کند، سپس می‌تواند از آنها برای خرید غذا استفاده کند. در راه خود، برای حمله به همه‌ی دشمنان موجود باید از انواع سلاح ها، وسایل نقلیه و حملات از جمله فریاد زدن استفاده کنید. آیا سام می‌تواند به گورستان دایناسورها برسد و استخوان‌های کافی جمع کند؟ انتخاب با شماست!

Fire ’n Ice : به عنوان دانا (Dana)، شما توسط ملکه‌ی پری‌های زمستانی انتخاب شده‌اید تا قدرت جادوی یخ را داشته باشید. با استفاده از آن، شما باید از خانه‌ی خود، جزیره‌ی Coolmint، در برابر جادوگر شریر، دریدل (Druidle) و شعله‌های آتش دفاع کنید!

مثل همیشه، همین که این بازی‌ها در دسترس قرار گرفتند، به صورت دائمی اضافه می‌شوند. برخلاف سرویس‌های آنلاین محور PlayStation Plus و سایر سرویس‌های مشابه، این سرویس هر ماه نیاز به تمدید چرخه‌ی فعالیت ندارد. با اضافه شدن بازی‌ها، آن‌ها برای همیشه در دسترس باقی خواهند ماند و می‌توانید تا هر زمان که می‌خواهید آن‌ها را داشته باشید و از آن‌ها لذت ببرید.

5
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید