به‌روزرسانی غیر رسمی برای اجرای Bloodborne با نرخ ۶۰ فریم منتشر شد

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

اخیرا یکی از توسعه‌دهندگان محتویات مستقل، امروز به صورت آنلاین به انتشار به‌روزرسان جدیدی برای بازی Bloodborne پرداخت که تجربه‌ی آن را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه ممکن خواهد ساخت. این سازنده در نهایت به عموم بازی‌بازان اعلام کرد که می‌توانند به صورت رایگان به دریافت این به‌روزرسان منحصر به فرد بپردازند.

همان‌طور که گفته شد، اخیرا توسعه‌دهنده‌ی به‌روزرسان جدید بازی Bloodborne که تحت عنوان لنس مک‌دونالد (Lance McDonald) شناخته می‌شود، اعلام کرد که مدتی پیش توسعه‌ی آن به اتمام رسیده بود اما وی منتظر شرکت سونی ماند تا به صورت رسمی به‌روزرسانی برای این عنوان منتشر نماید تا بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا شود. در نهایت آقای مک‌دونالد دریافت که ممکن است این اقدام از جانب سونی صورت نگیرد و تصمیم به عرضه‌ی عمومی این به‌روزرسان غیر رسمی خود۴ گرفت.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی توسعه‌دهنده، به‌روزرسان نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه‌ی بازی Bloodborne باید بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ اجرا شود؛ چرا که این کنسول می‌تواند کدهای ناشناخته را بدون مشکل اجرا نماید. در نهایت بازی‌بازان می‌توانند با اجرای این به‌روزرسان، هم از تجربه‌ی روان بازی Bloodborne بهره ببرند و هم کیفیت رزولوشن را تا ۷۲۰p به دلخواه کاهش دهند تا ثبات کیفیت اجرا با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه حفظ شود و تا حد ممکن پایدار بماند.

من به‌روزرسان مفیدی را ساخته‌ام که وقتی روی نسخه‌ی ۱٫۰۹ بازی Bloodborne (آخرین به‌روزرسانی) اعمال شود، موتور بازی را به گونه‌ای تغییر می‌دهد که رزولوشن آن به صورت دلخواه در اکثر مناطق بازی تغییر کند و کیفیت اجرایی و با ثباتی با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه به دست آید. همچنین این به‌روزرسان به بازی‌بازان این امکان را خواهد داد تا رزولوشن را به صورت دلخواه بر روی ۱۲۸۰x720 قرار دهند تا از ثبات اجرایی بازی و روان بودن آن اطمینان حاصل نمایند.

عنوان Bloodborne هم‌اکنون به صورت انحصاری در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد.

 

17
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید