فستیوال Summer Game سال ۲۰۲۱ باز خواهد گشت

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸

جف کلی اظهار داشت اگرچه او درگیر E3 نخواهد بود، اما امسال جشنواره‌ی‌ Summer Game برگزار می‌شود.

پس از آن‌که سال گذشته رویداد E3 به دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شد، طبیعتاً سوالات بسیاری در مورد اینکه آیا E3 برای سال ۲۰۲۱ بازگردد یا حتی باید وجود داشته باشد، مطرح شده است. در زمان اعلام این خبر، جف کلی، مجری مراسم The Game Awards، در پیامی تأیید کرد که دیگر به E3 برنخواهد گشت، زیرا سال گذشته به دلیل اختلاف نظر در زمینه برگزاری آن، این نمایش را ترک کرد. در ابتدا گمان می‌رفت که کلی در Summer Game Fest حضور داشته باشد که سال گذشته خودش آن را برگزار کرد و کلی تأیید کرد که همین گونه است.

حساب رسمی توییتر Summer Game Fest توئیتی با عنوان “سال جدید. رنگ‌های جدید” منتشر کرد که حاوی عکس نمایه‌ی جدید این رویداد است.  با این حال، افراد زیادی وجود دارند که طی سال‌های گذشته از E3 خسته یا ناامید شده‌اند، از جمله ناشران بزرگی مانند سونی که در سال‌های اخیر ترجیح داده‌اند به طور کامل از E3 بگذرند. بدیهی است که خیلی زود است که بگوییم چه انتظاری می‌توان از این رویداد داشت، زیرا مشخص نیست کدام توسعه دهندگان و ناشران در آن شرکت خواهند کرد. علیرغم این‌که سال گذشته اولین دوره‌ی برگزاری این فستیوال بود، اما برخی از اخبار مهم مانند نمایش عملی کنترلر DualSense پلی‌استیشن ۵ و اعلام خبر Crash Bandicoot 4 را به همراه داشت.

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • bravo6 گفت:

  فقط پلی استیشن یخورده لذت بردیم همش نمایش بازی های indie بود مایکروسافتم که فقط نمایش انحصاری داش بقیش هم سینماتیک بود بیشتر
  من از بازی indie بدم نمیاد among us و five nights at freddys خیلی باحالن ولی بقیشون کلن سلیقه ای هستن همه پسند نیستن
  مایکروسافت هم خیلی جالب نبود همش سینماتیک بود به امید گیمپلی hellblade اومدیم نشون ندادن

  0
  0