وحشت بزرگ؛ نقدها و نمرات بازی Little Nightmares 2 منتشر شد

21 بهمن 1399 - 22:17

بازی Little Nightmares 2، دنباله‌ی مورد انتظار Little Nightmares، به زودی عرضه می‌شود. حال نقدها و نمرات بازی به تازگی منتشر شده که نشان‌دهنده‌ی اثر بسیار با کیفیتی هستند.

بازی Little Nightmares در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و توانست تحسین منتقدان و بازی‌بازان زیادی را برانگیزد. بسیاری اتمسفر، صداگذاری و گرافیک هنری زیبای بازی را ستودند، با این حال سیستم Checkpoint و مدت زمان کوتاه بازی مورد انتقاد قرار گرفت. آن بازی موفق به کسب نمره‌ی ۷۸ در وبسایت متاکریتیک شد. پتانسیل بالای به نمایش در آمده در Little Nightmares، باعث افزایش انتظارات و هیجان برای دنباله‌ی آن شد. هم‌چنین با توجه به فروش و عملکرد تجاری موفقیت‌آمیز نسخه‌ی اول، ساخت یک دنباله قطعی به نظر می‌رسید.

حال تنها چند روز تا عرضه‌ی Little Nightmares 2 باقی مانده و نقدها و نمرات آن به تازگی منتشر شده است. Little Nightmares 2 توانسته نقدها و نمرات بسیار مثبتی را دریافت کند. به نظر می‌رسد که شاهد پیشرفت قابل توجه‌ای نسبت به نسخه‌ی اول هستیم و بسیاری از مشکلات رفع شده‌اند. در ادامه نگاهی به نقدهای Little Nightmares 2 می‌اندازیم.

DarkStation 10/10

Little Nightmares 2 به خوبی بازی اول را گسترش داده و موفق به ارتقای گیم‌پلی، طراحی و اتمسفر می‌شود. در این تجربه‌ی ۴ الی ۵ ساعته دائما لبه‌ی صندلی خود خواهید بود. با وجود وحشت زیادی که شما را به عقب می‌راند، کنجکاوی و طراحی فوق‌العاده‌ی محیط‌ها شما را به جلو می‌رانند. معتقدم که تمام طرفداران نسخه‌ی اول عاشق این بازی خواهند شد. به تازه‌واردان هم توصیه می‌کنم که هر دو بازی را تجربه کنند. محیط‌های بازی هم‌زمان ترسناک و زیبا هستند. برای تجربه‌ی پروژه‌های بعدی استودیوی تارسیر (Tarsier) بسیار هیجان‌زده هستم.

App Trigger 9.5/10

Little Nightmares 2 اثری دلهره‌آور و زیبا است که سیستم Collectible دوست‌داشتنی داشته و به شما اجازه‌ی جمع‌آوری و تعویض کلاه‌های شخصیت اصلی را می‌‌دهد. واضحا تارسیر تجربه‌های خود از توسعه‌ی بازی اول را به بازی دوم آورده و تجربه‌ی بازی‌بازان را به این وسیله بهبود بخشیده است. به جز مشکلاتی کوچک در گیم‌پلی، این بازی عملا بی‌نقص است. تمام المان‌های Little Nightmares 2 دست به دست هم داده تا تجربه‌ی خارق‌العاده‌ای را رقم بزنند.

GameSpew 9/10

Little Nightmares 2 یک تکامل حقیقی نسبت به بازی اول است. تارسیر در خلق دنیایی ترسناک و زنده کردن آن با طراحی هنری و صداگذاری فوق‌العاده، عالی عمل کرده است. مشخصا مشکلاتی در بازی وجود دارد، اما هیچ‌ کدام آن قدر مشخص یا بزرگ نیستند که شما را واقعا آزار دهند.

Gamers Heroes 8.5/10

Little Nightmares 2 به کمک وحشت بیشتر، پازل‌های بهتر و اتمسفری خارق‌العاده یک پیشرفت حقیقی نسبت به بازی اول است. هواداران بازی‌های ترسناک و پازلی ابدا نباید آن را از دست بدهند.

Game Rant 8/10

هواداران بازی‌های ترسناکی که از Little Nightmares 2 راضی بوده و با مدت زمان کوتاه آن مشکلی نداشتند، از این بازی هم لذت خواهند برد. این بازی شباهت زیادی به نسخه‌ی اول دارد، اما با ارتقاها و پیشرفت‌هایی قابل توجه که به درگیرکننده بودن بیشتر آن کمک می‌کنند. توصیه‌ی Little Nightmares 2 به هواداران بازی‌های ترسناک کار آسانی است.

Push Square 6/10

تجربه‌ی Little Nightmares 2 به خاطر طراحی هنری‌اش توصیه می‌شود، اما کنترل‌های دشوار بسیاری از مواقع مانع لذت بردن از بازی می‌شوند. هم‌چنین بازی اصرار زیادی بر روی آزمون و خطا در گیم‌پلی دارد. البته همین مهم باعث شده تا رویارویی‌های Little Nightmares 2 بسیار ماندگار شوند. پازل‌های بازی هم دائما خود را نوسازی می‌کنند. هر فریم هم با زیبایی سورئال خود شما را جذب خود می‌کند.

Little Nightmares 2

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

Mehran.BaSami 227P.morganmeysambT800Sam_fisher_47Insidea low spec gamer
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید