نقشه‌ی Volskaya Industries بازی Overwatch تغییر کرده است

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷

هواداران Overwatch امروز متوجه تغییر کوچکی در نقشه‌ی Volskaya Industries این بازی شده‌اند. این تغییر اگر چه چندان مشخص نیست، اما باعث عوض شدن جریان گیم‌پلی و دشوارتر شدن بازی می‌شود.

از زمان عرضه‌ی Overwatch در سال ۲۰۱۶، شاهد اعمال شدن تغییرات زیادی بر روی آن بوده‌ایم. شوتر آنلاین محبوب بلیزارد (Blizzard) دچار تغییراتی در قهرمانان، نقشه‌ها، آیتم‌ا و حالت‌های بازی شده است. بخشی از این تغییرات هم مربوط به متعادل کردن بیشتر بازی و بر اساس بازخوردهای هواداران بوده است. بلیزارد معمولا هواداران را از این تغییرات مطلع می‌سازد، اما برخی تغییرات هم در پشت صحنه رخ می‌دهند. برای مثال شاهد یک ایستراگ مربوط به بازی World of Warcraft بودیم. حال نوبت نقشه‌ی Volskaya Industries است.

طی سالیان اخیر، بازی‌بازان Overwatch به شکستن گاردریل‌های این نقشه عادت کرده‌اند. این گاردریل‌ها می‌توانند به عنوان نوعی محافظ عمل کنند، پس شکستن آن‌ها برای بازی‌بازان تهاجمی منطقی است. تا پیش از آخرین به‌روزرسان Overwatch، این گاردریل‌ها با یک ضربه می‌شکستند. اما حالا طرفداران متوجه شده‌اند که یکی از نقاط محبوب در بخش B نقشه‌ی Volskaya Industries، دچار تغییراتی شده که کار را برای آن‌ها دشوارتر می‌کند.

حال ظاهرا برای شکاندن این گاردریل‌، نیاز به چندین ضربه دارید. ظاهرا این تغییر در نقشه‌های دیگر مانند Chateau هم اعمال شده است. این تغییر تاثیری زیادی در روند بازی قهرمان Widowmaker دارد. ورای این تغییر در گاردریل‌ها، قرار است شاهد چندین رویداد متعدد در ماه فوریه باشیم. هفته‌ی گذشته رویداد سالیانه‌ی Lunar New Year آغاز شد. این رویداد یک حالت جدید به نام Bounty Hunter را به بازی اضافه می‌کند. هم‌چنین قرار است شاهد یک رویداد ویژه‌ی ۳۰ سالگی بلیزارد در آینده باشیم.

بازی Overwatch در حال حاضر بر روی نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. هنوز ارتقای نسل بعدی این بازی منتشر نشده است.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید