ویژگی DLSS در به‌روزرسانی‌های آینده‌ی Nioh 2 اضافه خواهد شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱

بازی Nioh 2 – Complete Edition که مدتی پیش برای رایانه‌های شخصی منتشر شد، عرضه‌ی موفقی را تجربه کرد و بازی‌بازان زیادی بر روی استیم به تجربه‌ی آن پرداختند. با این حال، عده‌‌ی زیادی از عملکرد فنی بازی انتقاد کرده و مشکلات آن را به کوئی تکمو (Koei Tecmo) گزارش دادند. حال این شرکت اعلام کرده که بازخورد‌های طرفداران را شنیده است و می‌خواهد مشکلات بازی را با انتشار تعدادی به‌روزرسانی‌ رفع کند.

توسعه دهندگان Nioh 2 – Complete Edition اخیراً در استیم اعلام کرده‌اند که در حال کار بر روی تعدادی به‌روزرسان برای اضافه کردن کلید‌های موس و صفحه کلید، تکنولوژی DLSS انویدیا (Nvidia) و رفع باگ‌های بازی هستند.

ما صدای شما را شنیده‌ایم و از مشکلاتی که پیدا کردید، باخبر هستیم. ما تمام پیام‌های شما را بررسی کردیم و در حال کار بر روی چندین به‌روزرسانی برای رفع مشکلات هستیم که در طی ماه‌های فوریه و مارس منتشر خواهند شد.

محتویات به‌روزرسانی‌های آینده به شرح زیر هستند:

  • رفع باگ‌ها
  • بهبود عملکرد بازی با اضافه کردن DLSS
  • اضافه کردن کلید‌های موس و صفحه کلید

عملکرد ضعیف و عدم داشتن کلید‌های مناسب برای تجربه‌ی بازی با موس و صفحه کلید، جزو مهم‌ترین مشکلاتی هستند که بازی‌بازان Nioh 2 خواهان رفع آن‌ها هستند. حال خبر خوب این است که به زودی کوئی تکمو به‌روزرسانی‌های متعددی را برای رفع این مشکلات منتشر خواهد کرد.

بازی Nioh 2 – Complete Edition هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

6
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید