موتور گرافیکی بازی Final Fantasy 14 در آینده به‌روز خواهد شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰

علاقه‌مندان به عنوان Final Fantasy 14 در ماه‌های آینده می‌توانند منتظر شنیدن اخبار جدید و هیجان‌انگیزی باشند که کم و کیف به‌روزرسان نسخه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ و تغییرات گرافیکی آن نیز از همین دسته از اخبار تلقی می‌شود.

با توجه به این موضوع که قطع به یقین بازی Final Fantasy 14 بر روی کنسول نسل نهمی پلی‌استبشن ۵ بهتر اجرا خواهد شد، اما میزان تغییرات حاصل شده از نظر گرافیکی در آن از جمله ابهاماتی است که طرفداران این بازی در انتظار رسیدن اخبار آن هستند. در حقیقت، بازی‌بازان نباید انتظار جهش گرافیکی در یک عنوان میان‌نسلی باشند و نااُکو یوشیدا (Naoko Yoshida)، تهیه کننده‌ی Final Fantasy 14 نیز چنین موضعی در قبال این ابهامات دارد. وی در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت ژاپنی Game Watch اظهار داشت که طبیعتاً علاقه‌مند به دستیابی این بازی به بالاترین کیفیت ممکن از هر نظر است، اما با توجه به مشغله‌های بسیار زیادی که دارند، فعلاً به‌روزرسانی موتور گرافیکی کریستال تولز (Crystal Tools) یک گزینه‌ی خارج از اولیت بوده و در حالت تعلیق قرار دارد.

همچنین، وی افزود که با توجه به تمرکز آن‌ها بر روی گیم‌پلی و داستان این بازی، طبیعتاً نمی‌توانند جهشی عظیم در گرافیک بازی ایجاد کنند، اما بالاخره روزی آن‌ها نیز این مهم را عملی کرده و موتور گرافیکی را نیز دستخوش تغییرات اساسی خواهند کرد.

بازی Final Fantasy 14، هم‌اکنون در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد. همچنین، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ آن نیز در فصل پاییز سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید