یانگ هورسز: به انتقال بازی Bugsnax بر روی پلتفرم‌های دیگر تمایل داریم

20 بهمن 1399 - 18:33
Bugsnax

کوین گیسلر (Kevin Geisler) از استودیوی یانگ هورسز (Young Horses)، توسعه‌دهنده‌ی ارشد بازی Bugsnax اخیراً اعلام کرد که در حال حاضر هیچ برنامه‌ریزی خاصی در مورد آینده‌ی این بازی صورت نگرفته اما وی در رابطه با انتقال بازی به پلتفرم‌های دیگر نیز ابراز تمایل کرد.

عنوان Bugsnax که اولین بار در رویداد رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی شد، شاید بیش از همه به واسطه‌ی حضور و ارائه‌ی نمایش عجیب و غریب خود در یکی از مهم‌ترین رویدادهای چندین سال اخیر حوزه‌ی دیجیتال و سرگرمی توانست به جلب توجه مخاطبان خود دست پیدا کند. اما از آن گذشته، بسیاری از منقدین از تجربه‌ای که این بازی ارائه می‌کند راضی بوده و آن را یک بازی کاملاً سرگرم کننده خطاب کردند تا استودیوی سازنده‌ی آن به فکر گسترش پلتفرم‌های مقصد برای Bugsnax باشد.

البته، با توجه به این‌که این بازی هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است، بعید نیست که در آینده‌ای نزدیک آن را بر روی پلتفرمی دیگر نظیر نینتندو سوییچ ببینیم و حتی پیش از ادعای سازنده‌ی آن نیز رخ دادن این اتفاق بسیار محتمل بود. به هر ترتیب، در مصاحبه‌ای که اخیراً از آقای کوین گیسلر و سث پارک (Seth Parke) منتشر شد، آن‌ها در جواب سوالی مبنی بر اینکه “آیا احتمال دارد که این بازی بر روی نینتندو سوییچ ببینیم؟” چنین پاسخ دادند که تمایلاتی مبنی بر انتقال بازی بر روی پلتفرم‌های دیگر نیز وجود دارد، اما تاکنون هیچ تصمیم قطعی در این رابطه گرفته نشده است.

همان‌طور که اشاره شد، Bugsnax یک بازی کاملاً مناسب و هماهنگ با محتوای کنسول نینتندو سوییچ است و همچنین، بهره‌گیری از قابلیت حضور در سرویس گیم‌پس ایکس باکس نیز می‌تواند بستری بسیار مناسب برای جذب مخاطب و رشد آن تلقی شود. این بازی هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

 

meysambFableInsideNinja Theory

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید