این هفته از محتویات جدیدی برای Final Fantasy VII Remake رونمایی می‌شود

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳

اخیرا یکی از کارگردان‌های بازی Final Fantasy VII Remake تایید کرد که در هفته‌ی آینده از محتویات جدیدی برای این بازی رونمایی خواهد شد.

همان‌طور که گفته شد، اخیرا آقای موتومو توریاما (Motomu Toriyama) در یک پیام ویدئویی به مخاطبان خود اعلام کرد که محتوای جدید و بازسازی شده‌ای برای بازی Final Fantasy VII Remake توسعه یافته و شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) قرار است از آن‌ها در جریان کنسرت Orchestra World Tour که در اواخر این هفته و روز ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۱۳ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) برگزار می‌شود، رونمایی کند.

آقای توریاما درباره‌ی این محتویات جدید اظهار داشت:

ما در نمایش کنسرت Orchestra World Tour یک قسمت ویژه خواهیم داشت که من در آن حضور خواهم یافت و در مورد محتوای جدیدی که برای بازی Final Fantasy VII Remake در نظر گرفته‌ایم، به بیان مطالبی خواهم پرداخت.

پیش از این آقای یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase)، تولیدکننده‌ی بازی Final Fantasy VII Remake در جریان یک رویداد دیگر در مورد محتویات جدیدی که برای این عنوان در حال توسعه است، اشاراتی داشت. با این حال هنوز به نظر می‌رسد طرفداران بازی Final Fantasy VII Remake در مورد این محتویات جدید سردرگم هستند؛ چرا که با توجه به پایان‌بندی این عنوان، نمی‌توان انتظار اضافه شدن بخش داستانی جدیدی را داشت. از طرفی محتویات جدید به مانند اسکین یا قابلیت‌های جدید نیز با توجه به در حال توسعه بودن نسخه‌ی بعدی این عنوان، کمی عجیب به نظر می‌رسد.

همچنین حدود یک ماه قبل، یکی از منابع داخلی مورد اعتماد به ارائه‌ی یک به‌روزرسان برای ارتقای نسل نهمی بازی Final Fantasy VII Remake اشاره کرده بود و اظهار داشت که قرار است در ماه فوریه از آن رونمایی شود؛ از همین رو شاید این محتویات جدید تنها در نسخه‌ی نسل نهمی بازی Final Fantasy VII Remake وجود داشته باشند.

عنوان Final Fantasy VII Remake هم‌اکنون به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید