Animal Crossing: New Horizons پرفروش‌ترین بازی هفته‌ی انگلستان شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶

به نظر می‌رسد میزان محبوبیت، فروش و موفقیت تجاری بی‌نظیر بازی Animal Crossing: New Horizons قرار نیست کمرنگ شود و این عنوان توانست در هفته‌ی گذشته، پرفروش‌ترین بازی فیزیکی کشور انگلستان باشد.

سال ۲۰۲۰ میلادی برای شرکت نینتندو و کاربران کنسول نینتندو سوییچ، دورانی طلایی و بزرگ بود. در این سال، شرکت نینتندو که حالا یکی از غول‌های بزرگ صنعت بازی‌سازی به شمار می‌آید، توانست موفقیت‌های بزرگی در زمینه‌ی فروش کنسول و بازی‌های ویدئویی کسب نماید. در واقع چه در دوران قرنطینه و چه بعد از آن، عناوین شرکت نینتندو همواره در جدول‌های فروش کشورهای مختلف در میان ده بازی برتر بودند و در این میان شاید بتوان عنوان Animal Crossing: New Horizons را یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین عناوین تاریخ شرکت نینتندو دانست که همواره نام آن در فهرست ده بازی پرفروش هفته و ماه مناطق مختلف قرار دارد. حال به نظر می‌رسد که موفقیت‌های تجاری عنوان Animal Crossing: New Horizons قرار نیست به این زودی‌ها خاتمه یابد؛ چرا که این بازی فوق‌العاده باز هم پرفروش‌ترین بازی هفته‌ی گذشته در خرده‌فروشی‌های کشور انگلستان بوده است.

زمان زیادی از عرضه‌ی بازی Animal Crossing: New Horizons می‌گذرد و این عنوان همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. با این که هنوز چند هفته از آغاز سال ۲۰۲۱ گذشته است اما این عنوان موفق شد تاکنون چهار مرتبه در صدر جدول فروش هفتگی کشور انگلستان در سال جاری قرار گیرد. علاوه بر این، میزان فروش بالای Animal Crossing: New Horizons و محبوبیت فراگیر آن را می‌توان یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش فروش کنسول نینتندو سوییچ به شمار آورد.

با این حال بازی Animal Crossing: New Horizons تنها عنوان انحصاری شرکت نینتندو نیست که در میان ده بازی پرفروش جدول هفتگی بریتانیا قرار دارد و بازی‌های انحصاری دیگری شامل Mario Kart ،Ring Fit Adventure و Super Mario 3D All-Stars را به ترتیب در رده‌های دوم، چهارم و نهم می‌توان مشاهده کرد. نکته‌ی جالب توجه این است که اگر بازی Ring Fit Adventure تنها ۵۲ واحد فروش بیشتری را تجربه می‌کرد، اکنون به جای عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War در رده‌ی سوم قرار می‌گرفت و در این صورت، هر سه بازی پر فروش هفته‌ی گذشته متعلق به شرکت نینتندو بودند.

در روزهای گذشته تنها شاهد عرضه‌ی یک بازی بزرگ و مولتی‌ پلتفرم یعنی Hitman 3 بوده‌ایم که به نظر می‌رسد از نظر فروش فیزیکی مورد استقبال بالای بازی‌بازان بریتانیایی قرار نگرفته است. با توجه به این که در طول ماه فوریه‌ی سال جاری عناوین بزرگی منتشر نخواهند شد، بازی Animal Crossing: New Horizons شانس این را دارد که همچنان به صدرنشینی خود در جدول فروش هفتگی ادامه دهد.

شما در پایان می‌توانید پرفروش‌ترین بازی‌های فیزیکی هفته‌ی گذشته‌ی بریتانیا را در جدول زیر مشاهده نمایید:

عنوان بازیرتبه‌ی این هفتهرتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Animal Crossing: New Horizons۱۱
Mario Kart 8: Deluxe۲۲
Call of Duty: Black Ops Cold War۳۳
Ring Fit Adventure۴۷
(Minecraft (Switch۵۶
Grand Theft Auto 5۶۴
Just Dance 2021۷۸
FIFA 21۸۱۰
Super Mario 3D All-Stars۹۹
Assassin’s Creed Valhalla۱۰۱۲
4
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید