۳۴۳ اینداستریز به دنبال جذب یک تهیه‌کننده برای پروژه‌ای جدید در جهان Halo است

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) برای توسعه‌ی یک عنوان جدید در جهان Halo، به دنبال استخدام یک تهیه‌کننده است.

براساس اطلاعات جدیدی که در لیست شغلی تازه‌ای که در سایت مایکروسافت منتشر شده، به نظر می‌رسد تیم ۳۴۳ اینداستریز به‌زودی کار خود را بر روی یک بازی جدید از جهان Halo آغاز خواهد کرد. در توضیحات این لیست شغلی اشاره شده که ۳۴۳ اینداستریز به دنبال تهیه‌کننده‌ای است که بتواند به توسعه‌ی یک پروژه جدید در دنیای Halo کمک کند.

طبق جزئیات منتشر شده، تهیه‌کننده‌ی مذکور به طور مستقیم با تهیه‌کننده‌ی ارشد این عنوان کار خواهد کرد و پروژه منجر به خلق و حفظ چشم‌انداز، محدوده، برنامه، بودجه و برنامه‌ریزی منابع می‌شود. در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعاتی از این پروژه در دسترس نیست و انتظار می‌رود در آینده جزئیات بیشتری از آن ارائه گردد. این احتمال وجود دارد که پروژه‌ی مذکور، نسخه‌ی جدید عنوان استراتژی Halo Wars باشد.

استودیوی ۳۴۳ اینداستریز در حال حاضر بر روی توسعه‌ی بازی مورد انتظار Halo Infinite کار می‌کند. این بازی در پاییز ۲۰۲۱ بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

18
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید