Valheim به پرفروش‌ترین بازی هفته‌ی استیم تبدیل شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱

طبق جدول فروش هفتگی استیم، بازی تازه منتشر شده‌ی Valheim به پرفروش‌ترین عنوان هفته‌ی این فروشگاه تبدیل شده است.

چارت فروش هفتگی استیم، که براساس درآمد محاسبه‌ می‌شود ، یک عنوان جدید را در صدر می‌بیند. پس از آن‌که بازی از شروع سال ۲۰۲۱ به مدت چند هفته در صدر پرفروش‌ترین عناوین استیم قرار داشت، جای خود را به دو عنوان جدید داد. هفته‌ی گذشته بازی مستقل و استراتژی Dyson Sphere Program در صدر جدول قرار گرفت. حال در این هفته‌، نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Valheim صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین استیم را از آن خود کرده است. این بازی یک اثر چندنفره در سبک بقا به شمار می‌رود. بازی مذکور از دوران وایکینگ‌ها الهام گرفته است و استودیوی Iron Gate AB وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده دارد.

در حالی که استیم به عنوان بخشی از لیست عناوین پرفروش هفتگی خود، میزان درآمد یا اطلاعات مربوط فروش را ارائه نمی‌کند، اما موفقیت Valheim بدیهی به نظر می‌رسد. این بازی هفته‌ی گذشته در استیم منتشر شد و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ هزار بازی‌باز همزمان دارد. البته در هفته‌ی گذشته این آمار به ۱۳۱ هزار بازی‌باز همزمان رسیده بود، بنابراین احتمالاً تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار نسخه از این بازی به فروش رفته است. این آمار برای یک عنوان مستقل که در مرحله‌ی دسترسی زودهنگام قرار دارد، خیره‌کننده به نظر می‌رسد.

پس از Valheim، بازی‌های Tale of Immortal و Nioh 2 Complete Edition به ترتیب در رده‌ی دوم و سوم پرفروش‌ترین عناوین هفته‌ی استیم قرار دارند. بازی Total War: Warhammer 3 که در اواخر سال جاری میلادی عرضه می‌شود، در رده‌ی چهارم این فهرست قرار دارد و پیش‌فروش آن از مدتی قبل آغاز شده است. در تصویر زیر می‌توانید فهرست ۱۰ بازی پرفروش هفته‌ی استیم را مشاهده کنید.

همچنین استیم به‌تازگی رکورد کاربران همزمان خود را شکسته است. این فروشگاه محبوب، بیش از ۲۶ میلیون کاربر همزمان را ثبت کرد که رکورد جدیدی برای استیم به شمار می‌رود.

7
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید